Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku arrow Polacy przeciw euro
Sunday 17 January 2021 01:16:58.31.
migawki
 

17.01.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polacy przeciw euro Drukuj Email
Wpisał: GfK Polonia   
01.05.2014.

Polacy przeciw euro

 

2014-4-30 pch24

Jak wynika z przeprowadzonego w tym miesiącu badania, aż 74 proc. Polaków jest przeciwnych wprowadzeniu euro w Polsce. Z badań wynika, że od dłuższego czasu, żadna z podstawowych zmiennych społeczno- demograficznych nie wpływa istotnie na zmianę opinii w sprawie przyjęcia unijnej waluty.

 Zdecydowanych zwolenników przyjęcia euro jest zaledwie 5 proc., 17 proc. respondentów raczej poparłoby wprowadzenie euro. Jedynie 4 proc. badanych nie ma w tej kwestii zdania.

 „Obecnie 42 proc. Polaków zdecydowanie jest przeciwnych przyjęciu przez Polskę euro, a raczej przeciwnych jest 32 proc. Odsetek zwolenników przyjęcia euro także pozostał na niezmienionym poziomie w porównaniu do pomiaru marcowego. Obecnie jest ich łącznie 22 proc.” – czytamy w komunikacie Instytutu GfK Polonia.

 Badania zostały przeprowadzone w dniach 3-6 kwietnia 2014 r. na podstawie reprezentatywnej imiennej próbie Polaków w wieku powyżej 15 lat. Wywiady zostały zrealizowane metodą wywiadów bezpośrednich w domach respondentów. W badaniu udział wzięło 1020 osób.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.