Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ISLAM braminizm... arrow Wspieram Asię Bibi, też modlitwą
Thursday 09 April 2020 19:00:18.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wspieram Asię Bibi, też modlitwą Drukuj Email
Wpisał: Hanna Korecka   
09.05.2014.

Wspieram modlitwą Asię Bibi

 

 I koniecznie PODPISZ petycję!

9 Maja 2014

http://citizengo.org/pl/2289-asia-bibi-skazana-na-smierc-okazmy-wsparcie?m=5&tcid=3590469

 

 

Wspieram modlitwą Asię Bibi

Droga Asiu Bibi,

Dziękuję Ci za okazanie Twojej wielkiej wiary. Jestem z Tobą i wspieram Cię moją modlitwą.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

 

Kliknij, aby podpisać.

Jeśli już podpisałeś, kliknij, aby udostępnić:

UDOSTĘPNIJ

P.T. Hanna Korecka

Szanowni Państwo,

Jesteśmy w Pakistanie! Nareszcie! Jesteśmy tam sercem reprezentowani przez samego prezesa CitizenGO Ignacio Arsuagę.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tej ekspedycji i prosiliśmy o jej wsparcie. Państwa odpowiedź była niesamowita! Wszystko było zaplanowane co do szczegółu, delegacja otrzymała wizy, zarezerwowała bilety lotnicze i noclegi i zaplanowano dokładnie całą wyprawę. Tymczasem, na dzień przed wyjazdem (który miał być w lutym) przyszła do nas dramatyczna wiadomość od Nuncjusza Stolicy Apostolskiej w Pakistanie z prośbą o to, abyśmy – bez dyskusji – odwołali podróż. Pamiętam ten czarny dzień w gronie CitizenGO. Wiadomość z nuncjatury, a także komunikacja z hiszpańską dyplomacją, jak również z rodziną Asii oznaczała jedno: podróż w tamtym czasie oznaczałaby bezpośrednie zagrożenie życia dla naszej delegacji i nie miałaby najmniejszych szans powodzenia. Musieliśmy odwołać wszystko… Zostaliśmy wówczas poproszeni o to, aby te informacje przekazać do publicznej wiadomości za jakiś czas, nie natychmiast. Wtedy mieliśmy się tylko modlić…

Pozostała jednak nadzieja, że wyprawę uda się sfinalizować za jakiś czas i tak się stało!

Prezes CitizenGO Ignacio Arsuaga napisał do nas po 20 godzinach podróży pełnej niespodzianek i wysłał nam poniższe video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=5GG_FYCUlX0&list=UUxFJTnj1kqLPHOS6BgfWHvQ

 

(w jęz. angielskim, Ignacio Arsuaga oraz mąż Asii Bibi)

Tłumaczenie: To wiadomość dla tych wszystkich, którzy biorą udział w niniejszej kampanii za pośrednictwem CitizenGO. Dziękuję Wam za umożliwienie tego, że mogliśmy przyjechać do Pakistanu. W tej chwili jesteśmy w domu Asii Bibi i rozmawiamy z jej rodziną oraz prawnikami. Tworzymy film dokumentalny na temat sytuacji Asii Bibi i chrześcijan tutaj, w Pakistanie. Będziemy dalej walczyć o wolność religijną na całym świecie, a zwłaszcza w sytuacji, gdy chrześcijanie i wyznawcy innych religii są prześladowani i marginalizowani. Dziękujemy, że możemy o to walczyć. Jutro mąż i córki Asii Bibi udają się do więzienia, aby ją odwiedzić. Przekażą jej Wasze wiadomości i Wasze wsparcie. Dziękuję Wam za to!
Nie ustawajcie w modlitwie o uwolnienie Asii Bibi tak szybko, jak to możliwe i o jej powrót do jej rodziny, zwłaszcza córek i męża. Dziękuję!

https://www.youtube.com/watch?v=4jIQ147agTg&list=UUxFJTnj1kqLPHOS6BgfWHvQ (inna wiadomość w jęz. hiszpańskim)

 

Tłumaczenie: Jesteśmy w Pakistanie, w regionie San Joseph. Region ten został spalony nieco ponad rok temu przez grupę radykalnych muzułmanów, którzy oskarżyli osobę z tego regionu o bluźnierstwo przeciwko Mahometowi. Mieszkańcy opowiedzieli nam o tym, jak wyglądał ten atak.

 

Jesteśmy tutaj, aby pomóc rodzinie Asii Bibi. Jesteśmy tutaj z jej rodziną i jej prawnikiem. Chcemy, aby rządy Zachodu wiedziały o prześladowaniach chrześcijan w Pakistanie i aby weszły w dialog z pakistańskim rządem walcząc tym samym o wolność religijną dla każdego, także dla chrześcijan.

 

Dziękuję Wam wszystkim za umożliwienie tej ekspedycji. Nie przestaniemy działać, dopóki Asia Bibi nie zostanie uwolniona i dopóki wolność religijna nie stanie się powszechnym prawem, zwłaszcza w Pakistanie.

Kilka zdjęć: https://www.flickr.com/photos/citizengo/sets/72157644549376832/

----

Akcja, w której zaprosiliśmy wszystkich Przyjaciół CitizenGO do modlitwy za Asię oraz do przekazania jej wiadomości, przerosła nasze oczekiwania! Warto dodać, że spośród 68 816 osób, które wysłały wiadomości do Asii Bibi aż 32 473 to wiadomości w języku polskim. Dla Asii Bibi te wiadomości wraz z naszą modlitwą są bardzo ważne!

Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji zapoznać się z akcją i nie wzięli Państwo udziału w akcji, gorąco do tego zachęcam. Wystarczy kliknąć:

http://citizengo.org/pl/2289-asia-bibi-skazana-na-smierc-okazmy-wsparcie .

Jeśli wzięli Państwo udział w tej akcji, zachęcam do przekazania Państwa rodzinie, przyjaciołom i znajomym powyższego adresu.

Aby udostępnić wiadomość na Facebooku, Twitterze lub wykreować automatyczną wiadomość Gmail, wystarczy kliknąć:  http://citizengo.org/pl/signit/2289/view.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o sprawie, kilka faktów: choć Asia Bibi jest niewinna i wszyscy, którzy zapoznali się z jej sprawą, potwierdzają jej niewinność, spędziła już w więzieniu prawie 2000 dni.

 

11 listopada 2010 r. została skazana na śmierć przez powieszenie za bluźnierstwo przeciw Mahometowi. Asia Bibi została uwięziona na podstawie oskarżenia sąsiadki, żony miejscowego imama, a dwóch pakistańskich polityków, którzy zabiegali o uwolnienie A. Bibi, przypłaciło to życiem: gubernator prowincji Pendżab Salman Taseer oraz minister ds. mniejszości Shahbaz Bhatt. Tymczasem Sąd Najwyższy w Lahaurze po raz kolejny odroczył rozpatrzenie odwołania od wyroku śmierci. To oznacza, że Asia nadal ma pozostać w więzieniu. Na 27 maja zaplanowano kolejną datę procesu.

 

97% ludności Pakistanu to muzułmanie. Chrześcijanie są mniejszością wśród 3% ludności wyznającej inną religię niż islam.  Celem naszej akcji jest walka z prześladowaniem i atakowaniem chrześcijan. Nie tylko chcemy, aby Asia Bibi została uwolniona, lecz zależy nam również na zwiększeniu wśród zachodnich krajów świadomości na temat prześladowań chrześcijan w takich krajach jak np. Pakistan. Jest to kraj szczególnie niebezpieczny dla chrześcijańskich kobiet. Przygotowujemy dwa filmy dokumentalne: jeden dla telewizji, drugi do rozpowszechniania w Internecie.

 

Pozostańmy w modlitwie za Asię Bibi i wszystkich prześladowanych za wiarę! Módlmy się także o powodzenie wyprawy CitizenGO.

 

Dziękuję Państwu za nieocenione wsparcie i naszą wspólną pracę!

Serdecznie pozdrawiam w imieniu międzynarodowego Zespołu CitizenGO

Magdalena Korzekwa

Polish Campaigns Manager

------

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: hannah350@wp.pl. Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, lecz użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link.

Zmieniony ( 10.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.