Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Jak Gazeta Wyborcza zmanipulowała wypowiedź Prawego Sektora nt. zbrodni wołyńskiej
Friday 26 February 2021 15:58:50.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak Gazeta Wyborcza zmanipulowała wypowiedź Prawego Sektora nt. zbrodni wołyńskiej Drukuj Email
Wpisał: Jan Bodakowski   
14.05.2014.

Jak Gazeta Wyborcza zmanipulowała wypowiedź Prawego Sektora nt. zbrodni wołyńskiej

 

 

[Toż to wszystko NOWY ŚWIAT !! md]

 

Jak Gazeta Wyborcza zmanipulowała wypowiedź Prawego Sektora nt. zbrodni wołyńskiej

Jan Bodakowski wtorek, 13 maj 2014

 

Nie da się ukryć, że ton niedzielnej konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli kandydatów na prezydenta Ukrainy, jaka miała miejsce w Warszawie nadała reporterka portalu Prawy.pl Anna Wiejak.

 Gazeta Wyborcza w tekście „Prawy Sektor w Warszawie. Narodowcy protestują” autorstwa Michała Wilgockiego opisana została reakcja reporterki portalu Prawy.pl Anna Wiejak na banderowskie powitanie, które padło w Warszawie z ust polityka Prawego Sektora. Reporter Wyborczej relacjonował, że emocje na konferencji było ogromne „głównie za sprawą polskich prawicowych dziennikarzy”.

 Reakcje Anny Wiejak z prawy.pl sprowokował reprezentant Prawego Sektora, który „przywitał się słowami „Sława Ukrainie!” („Chwała Ukrainie”).

 - Jak panu nie wstyd używać tego banderowskiego pozdrowienia pod polską flagą? - oburzała się dziennikarka portalu Prawy.pl.

Odpowiedź Łuczaka wyprzedził jeden z mieszkających w Polsce Ukraińców. - Proszę nie zadawać takich pytań, jeżeli pani nie zna historii. To hasło mieli na ustach także ukraińscy żołnierze, którzy walczyli i ginęli w obronie Rzeczypospolitej. Znajdzie to pani w każdym podręczniku historii - mówił podniesionym głosem.

Łuczak tłumaczył: - Jeżeli poczuła się Pani urażona, to bardzo przepraszam. Podczas protestów na Majdanie to pozdrowienie stało się bardzo popularne”.

 O nierzetelności Gazety Wyborczej świadczy to, że w relacji z demonstracji przeciw ukraińskim politykom wymieniła tylko działaczy Ruchu Narodowego. Działacze ekstremistycznych lewicowych ruchów antyfaszystowskich protestujący przeciw wizycie ukraińskich nacjonalistów byli już dla korespondenta Wyborczej niewidoczni.

Inaczej być nie mogło - ich obecność naruszała pełną hipokryzji narrację GW.

 11 maja 2014 w Warszawie przed budynkiem przy ulicy Nowy Świat, gdzie kiedyś rezydowała Krytyka Polityczna a dziś mieści się centrum ukraińskie, odbyła się niezbyt liczna manifestacja przeciwników [obecnych nurtów md] Ukrainy.

 Jan Bodakowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.