Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Oszustwa wyborcze partyjniackie- przepisy arrow RUSKI SERWER w dupie opozycji [my, wyborcy, też]
Friday 29 May 2020 08:40:20.29.
W Y S Z U K I W A R K A
RUSKI SERWER w dupie opozycji [my, wyborcy, też] Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
15.05.2014.

RUSKI SERWER w dupie „opozycji” [my, wyborcy, też]

 

Grzegorz Kniaziewicz

 

Czy można sobie wymarzyć LEPSZĄ niż obecnie sytuację i wewnętrzną i zewnętrzną, z punktu widzenia propagandowego i każdego innego, by ŻĄDAĆ na arenie wewnętrznej polityki, jak i na arenie polityki zewnętrznej (zagranicznej) BY RUSKIE SERWERY poszły sobie z Polski PRECZ ???

A jeśli mój kochany koteczku tak się nie dzieje?

 

Jeśli tak się nie dzieje to, co to ma oznaczać, w jakiej mianowicie sprawie to może być i JEST na 100% DOWODEM?


No kochany koteczku???

Ot troszku smutno, troszku straszna... ale nie ma innego rozwiązania. I jednej i drugiej stronie to odpowiada. I jedni i drudzy grają w tym wszystkim PASKUDNĄ rolę...

Czy  ktokolwiek zagranicą i ktokolwiek w KRAJU mógłby TERAZ, po tym co wyrabia Rosja i jak jest izolowana, sprzeciwić się POSTULATOWI i ŻĄDANIU opozycji by wyłączyć RUSKIE servery i by policzyć głosowanie na piechotę (najwyżej nie będziemy mieli nudnego i z góry ustawionego wieczoru wyborczego)

A TEGO właśnie oni nie robiom (nie poprawiać teraz elyty tak się wysławiajom i jeśli nie chcesz być zdemaskowany jako obszarnik, szlachcic, wyzyskiwacz i fabrykant nie używaj języka ojczystego w jego prawidłowej formie!!!)

OTÓŻ kochani moi, jeśli w tej wymarzonej sytuacji opozycja NIE ROBI NIC w tej sprawie, to dla mnie jest wystarczający dowód na to, że i Ruskie Serwery i polską politykę i nas WYBORCÓW, nasi kochani przywódcy mają w DUPIE!!!

Dogadali się widać i Hej! Lewacko-liberalna banda nawet jak na czas jakiś odpadnie od koryta to po "prawej" stronie góra urodzi mysz - Będziemy mieli takie rządy jak z Samoobroną i LPRem (tym razem LPR zastąpi Korwin a Samoobronę albo PSL albo "sierowo-narodowcy")


Takie będą bohaterskie zmagania, pranie się po pyskach i rządy by zawsze się można było wytłumaczyć, że nic nie mogliśmy zrobić i Polskę szlag trafi - "wśród gromady przyjaciół psy zająca zjadły".

A po pół roku takiej maskarady i masakry Polacy ZAWYJĄ "
Platformo wróć!"

I dlatego ja taką "opozycję" mam także dokładnie co do milimetra w tym samym miejscu, gdzie ona ma mnie i gdzie od dłuższego czasu ma też RUSKIE serwery.

Dawaj Putin, możesz nadal szczać im na twarz a oni będą nadal udawać, że to deszcz pada...

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.