Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" arrow Wyjaśniamy blef z Bidenem [i Kwachem]
Thursday 20 February 2020 12:34:34.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wyjaśniamy blef z Bidenem [i Kwachem] Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
15.05.2014.

Wyjaśniamy blef z Bidenem [i Kwachem]

 

...A że Kwaśniewski często bywa na gazie, jego kompetencje są bezdyskusyjne.

 Stanislas Balcerac -

http://monsieurb.neon24.pl/post/109063,wyjasniamy-blef-z-bidenem

Nasze żurnalisty za szybko pobiegły tropem podpuszczonym im przez starszych i mądrzejszych. Aleksander Kwaśniewski zasiada wraz z synem wiceprezydenta Bidena w radzie spółki człowieka Janukowicza, ale ten jest już słupem złodzieja Kolomoyskiego.

Gruchnęła wiadomość, że Aleksander Kwaśniewski zarabia kasę na nowej ukraińskiej majdańskiej demokracji zasiadając od 1 kwietnia w radzie spółki gazowej Burisma Holding, należącej do byłego ministra Janukowicza. A zasiada tam obok syna wiceprezydenta US Huntera Bidena:

http://www.buzzfeed.com/maxseddon/bidens-son-polish-ex-president-quietly-sign-on-to-Ukrainian

 

Oj, gdyby tylko wszystko na Ukrainie wyglądało tak jak to nam opisują !

 

My twierdzimy na podstawie naszych źródeł, że były minister Janukowicza Mykola Złoczewski przewerbował się do zwycięskiego obozu majdańskiej obywatelskiej demokracji i jest teraz słupem czyli "frontuje" swoją cypryjską firmę ojcowi chrzestnemu puczu w Kijowie, złodziejowi z Dniepropetrowska, oligarsze Ihorowi Kolomoyskiemu (zdjęcie poniżej).

To nic trudnego, tym bardziej, że Kolomoyski ma na Cyprze oddział swojego banku - PrivatBank Cyprus Branch (Kallipoleos 3, Nicosia 1055). O Kolomoyskim często piszemy (patrz na wcześniejsze wpisy).

 I tak oto sytuacja w spółce Burisma wygląda od razu klarowniej, nieprawda ?

 A to, że Aleksander (Sacha) Kwaśniewski leci jak mucha tam gdzie jest kasa, to przecież samo życie. Wiemy już od Lecha Wałęsy jak ciężko jest wyżyć z prezydenckiej emerytury. Skoro Wałęsa musi sprzedawać luksusowe katamarany bogatym Arabom aby wyżyć, to nic dziwnego, że Kwaśniewski sprzedaje bogatym to co może, czyli siebie samego.

Wcześniej Madame Kwaśniewska dorabiała w TVN Style wystawiając się na kpiny Oleksego u gazowego barona Gudzowatego. Widać, że to poniżenie było lekcją życia dla Kwaśniewskiego i postanowił on sam wejść w intratny gaz.

 

A że Kwaśniewski często bywa na gazie, jego kompetencje są bezdyskusyjne.

 

 Złoczewski jest słupem złodzieja Kolomoyskiego w Burisma Holdings Ltd.

 Złoczewski jest słupem złodzieja Kolomoyskiego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.