Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow Kościół arrow przeciw zboczeńcom arrow Modlitwa i Czyn! Stop obrażaniu Pana Boga! Blokujemy obrazoburczą sztukę teatr.! Jedziemy do Poznani
Tuesday 19 January 2021 08:38:07.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Modlitwa i Czyn! Stop obrażaniu Pana Boga! Blokujemy obrazoburczą sztukę teatr.! Jedziemy do Poznani Drukuj Email
Wpisał: KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ   
29.05.2014.

Modlitwa i Czyn! Stop obrażaniu Pana Boga! Blokujemy obrazoburczą sztukę teatralną! Jedziemy do Poznania!

 

 

Zło karmi się biernością i tchórzostwem dobrych

 

 

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/stop-obrazaniu-pana-boga-blokujemy-obrazoburcza-sztuke-teatralna-jedziemy-do-poznania.html

W dniach 27-28.6.2014 w Poznaniu w ramach teatralnego festiwalu zostanie wystawione [...Ma zostać wystawione... Od nas zależy, czy to się stanie. MD] bluźniercze przedstawienie Golgota Piknik. To wyjątkowo ordynarne przedsięwzięcie, ukazujące Chrystusa, naszego Zbawiciela, jako degenerata, egoistę, odpowiedzialnego za całe zło na świecie. Spektakl obfituje w lubieżne sceny, a pod adresem Pana Jezusa padają liczne wulgaryzmy. Występujący nago aktorzy kpią z męki Pańskiej, a całość przesycona jest pornograficznymi odniesieniami do Pisma Świętego.

Jako katolicy nie możemy pozwolić na to bluźnierstwo, musimy postawić tamę złu, niszczącemu jak rak polskie społeczeństwo. Wzywamy wszystkich do czynnego protestu, nie możemy milczeć!

Prosimy o przybycie do Poznania w dniu przedstawienia, musi być nas co najmniej tylu ilu było we Francji w Hiszpanii. Stając ramię przy ramieniu nie dopuścimy do sytuacji, w której opluwany jest w naszej Ojczyźnie Bóg, Jego Krzyż i Ewangelia – to co jest dla nas najświętsze.

Położymy kres kolejnej antykatolickiej hucpie opłacanej z naszych podatków, płaconych przez katolików. Zło karmi się biernością lub tchórzostwem dobrych.

Stań w obronie świętej wiary, abyś mógł spojrzeć w oczy swoim dzieciom i wnukom, a kiedy przyjdzie czas byś mógł z pokorą i z ufnością Dziecka Bożego, stanąć przed Świętym Obliczem Boga Ojca, do którego Syna w ziemskim życiu przyznałeś się przed ludźmi i którego czci broniłeś publicznie, własną piersią zasłaniając Go przed zniewagami i zelżywością współczesnych bezbożników.

Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

W sprawie koordynacji działań prosimy o kontakt z Anną i Andrzejem Kołakowskimi

Prosimy o rozsyłanie powiadomień: http://wp.me/p3vwgV-vw

https://www.facebook.com/events/1455374118040171/?ref_newsfeed_story_type=regular

Informacje o pseudo-spektaklu i biletach www.malta-festival.pl (by wejść do środka i przeprowadzić akcję trzeba będzie jednorazowo zakupić bilet)

Stańmy w obronie naszej wiary! Prosimy o kupowanie biletów na dwa terminy (27 i 28 czerwca), na spektakl „Golgota Picnic”. Na naszych pieniądzach oni się nie wzbogacą, bo to dla organizatorów jest kroplą w morzu. My natomiast musimy być na sali, żeby uniemożliwić wystawienie sztuki. Żadnych scen obrażających Pana Boga i naszą wiarę nie będzie- nie dopuścimy do tego!!!

Nasza obecność jest potrzebna nie tylko na sali teatralnej ale także przed nią (na zewnątrz).

Zmieniony ( 29.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.