Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bieżące 14 arrow Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ?
Wednesday 08 July 2020 15:17:47.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.06.2014.

Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ?

 

Wg. kół zbliżonych do zwykle dobrze poinformowanych (fartuszkowcy średniego szczebla, mający interesy w „tym kraju”, więc podatni na ew. uderzenia, szeptem):

Był tu ON, Wydający Polecenia, również swym podwładnym prowadzącym Obamę. Bardzo rzadko się pojawia w Punkcie Zapalnym, jedynie dla podkreślenia wagi Sprawy, podaje Kategoryczne Zalecenia.

 

Ci z „kół zbliżonych” dyskutują czy ON jest też CAPO eminencji prowadzących Putina, czy też ci CAPO są kolegami. Raczej to pierwsze.

 

A Obama poklepujący przy powitaniu prezydenta tutejszych  - to nie celowo wyuczony gest lekceważenia, lecz spontaniczna mowa ciała prostaka. Tak klepie się kundla, który przyniósł kapeć Panu.

Zaś zabijaki z Blackwater latający helikopterami po nocach niziutko nad kamienicami w Śródmieściu, oświetlający domy reflektorami i filmujący - i tym budzący pijaczków koło śmietników – to element „pijaru”: Pokazać, jak my jesteśmy Mocni i Czujni.

Zmieniony ( 05.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.