Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bieżące 14 arrow Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ?
Thursday 24 October 2019 06:18:34.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.06.2014.

Capo di tutti capi globalizmu w Warszawie ?

 

Wg. kół zbliżonych do zwykle dobrze poinformowanych (fartuszkowcy średniego szczebla, mający interesy w „tym kraju”, więc podatni na ew. uderzenia, szeptem):

Był tu ON, Wydający Polecenia, również swym podwładnym prowadzącym Obamę. Bardzo rzadko się pojawia w Punkcie Zapalnym, jedynie dla podkreślenia wagi Sprawy, podaje Kategoryczne Zalecenia.

 

Ci z „kół zbliżonych” dyskutują czy ON jest też CAPO eminencji prowadzących Putina, czy też ci CAPO są kolegami. Raczej to pierwsze.

 

A Obama poklepujący przy powitaniu prezydenta tutejszych  - to nie celowo wyuczony gest lekceważenia, lecz spontaniczna mowa ciała prostaka. Tak klepie się kundla, który przyniósł kapeć Panu.

Zaś zabijaki z Blackwater latający helikopterami po nocach niziutko nad kamienicami w Śródmieściu, oświetlający domy reflektorami i filmujący - i tym budzący pijaczków koło śmietników – to element „pijaru”: Pokazać, jak my jesteśmy Mocni i Czujni.

Zmieniony ( 05.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.