Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra JOLA w POLSCE 15 arrow GĄSKI alarmują !! EJ !!! RZYM w niebezpieczeństwie !! Polityczny festiwal hipokryzji
Sunday 31 May 2020 04:02:52.30.
W Y S Z U K I W A R K A
GĄSKI alarmują !! EJ !!! RZYM w niebezpieczeństwie !! Polityczny festiwal hipokryzji Drukuj Email
Wpisał: Andrzej Marek Hendzel   
10.06.2014.

GĄSKI alarmują !! EJ !!!  RZYM w niebezpieczeństwie !! Polityczny festiwal hipokryzji

 

Andrzej Marek Hendzel

 

Załączona skromna wypowiedź, nagrana przeze mnie na automatyczną sekretarkę dziennikarza Gazety Mieleńskiej, w prawie nie zmienionej formie w stosunku do tego nagrania, miała się ukazać w najbliższym numerze Gazety Mieleńskiej wraz z rubryką Atom-Stop.

Obecnie para osób związanych z PiS-em postanowiła to ocenzurować, jako niewygodny tekst o zakłamaniu PiS-u w Zachodniopomorskim.

Ale fakty takie są - PO jest naszym otwartym wrogiem i po nim nie można niczego dobrego się spodziewać, PiS natomiast udaje przyjaciela, a w istocie wyrządza największe szkody w sprawie walki z EJ. Czemu to robi? Bo jest za EJ jak platforma i upatruje w tym dla siebie dochodów. A postawa PiS-u na czele z wymienioną na początku tego tekstu radną, której chore ambicje doprowadziły, że od wczoraj jest kandydatką PiS-u na prezydenta Koszalina, doprowadzą nas do tego, że zrujnowany zostanie cały nasz wysiłek w walce przeciwko EJ.

Przerost ambicji nad możliwościami i umiejętnościami doprowadzi PiS w Koszalinie do totalnej zapaści. A my manipulowani przez oszustów z tej partii zostaniemy pozbawieni prawa do wypowiedzi, nawet tak skromnej jak ten tekst w załączniku.

Z Bogiem i zdrowia.

Andrzej Marek Hendzel

================================

Trybuna Obywatelska

Polityczny festiwal hipokryzji

Anna Mętlewicz, radna PiS i jej kompanii zamierzają zorganizować referendum antyatomowe w Koszalinie, na zlecenie europosła Marka Gróbarczyka i posła Czesława Hoca.

Żadna z tych osób przez ostatnie trzy lata, odkąd Polska Grupa Energetyczna ogłosiła, że wybrała Gąski w gminie Mielno na lokalizację budowy elektrowni jądrowej, nie zrobiła praktycznie nic, żeby nam pomóc. Poseł Hoc wygłaszał interpelację, ale taką, żeby nikogo nie obrazić i nic konkretnego nie powiedzieć. Teraz ci ludzie próbują zorganizować referendum w Koszalinie, ponad dwa lata po sprzeciwie wyrażonym w referendum w gminie Mielno.

Życzę im wszystkie najlepszego, bo przynajmniej na własnej skórze dowiedzą się, ile pracy to kosztuje, ile wysiłku, energii i zdrowia trzeba w to włożyć. Moim zdaniem, to festiwal hipokryzji z ich strony i przerost ambicji. Zachowania polityków to pozorne działania.

W porównaniu z nimi protestujący mieszkańcy gminy Mielno to normalni ludzie, którzy wiedzą, czego chcą.

Andrzej Hendzel

Koszalin

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.