Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Rzeź chrześcijan w irackim Mosulu
Thursday 29 October 2020 08:20:52.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rzeź chrześcijan w irackim Mosulu Drukuj Email
Wpisał: pch24   
12.06.2014.

Rzeź chrześcijan w irackim Mosulu

 

2014-6-12 pch24

Po zajęciu Mosulu muzułmanie urządzili mieszkającym w tym mieście chrześcijanom krwawą rzeź. Cel ich działania jest jeden: całkowita eksterminacja wyznawców Chrystusa.

 Muzułmanie zajęli Mosul po dwóch dniach walk. Miasto to jest drugą co do wielkości metropolią Iraku, liczącą 1,8 mln ludności. Od kilku dni panuje tam prawdziwa rzeź. Wyznawcy Allacha zabijają zarówno dorosłych jak i dzieci, chcąc całkowicie „oczyścić” miasto z chrześcijan.

 Mosul opuściły już jednostki irackiej armii, wyjechał też gubernator. Setki ludzi skryło się w dominikańskim klasztorze w Karakosh. Brakuje tam wody i żywności. Przepełniony ludźmi jest też prawosławny klasztor Mar Mattai (Świętego Mateusza). Ponad 50 osób znalazło schronienie w klasztorze Matki Boski Siewnej w Alqosh, położonym 45 km od Mosulu.

 Muzułmanie krok po kroku dążą do wymordowania wszystkich chrześcijan. Opanowali klasztor Mar Benham i wiele kościołów.

Według BBC, Mosul opuściło już 150 tys. chrześcijan. Wojsko i straż graniczna Kurdystanu czynią wszystko, by ogromna fala uchodźców nie przedostała się do ich kraju.

 FLC

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.