Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Taśmy o nie- rządzie - i o kamieni kupie arrow "Władza" donkowa.. I "kamieni kupa..."
Monday 10 December 2018 22:26:30.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Władza" donkowa.. I "kamieni kupa..." Drukuj Email
Wpisał: buldogi na dywanie   
14.06.2014.

 „Władza” donkowa, Bula-K., tefałeny, GieWu, różni kryminaliści, obcy i tutejsi - wciąż bezczelnie świętują „ćwiarę wolności od odpowiedzialności”.   „...I kamieni kupa...”.

 

Może już DOŚĆ  !

Tymczasem:

Różnica między Kaczyńskim a Orbanem: JK mówi w wywiadzie: Myśmy o tym mówili wielokrotnie, zanim Orban to zrobił”. - No właśnie!

 

==============================

Najważniejsza różnice między neo-PRL-em a Węgrami:

 

Na Węgrzech brało udział w Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę z dużym poparciem Biskupów (nie żadnych demokratycznych „konferencji”) około 10% Narodu. A w Polsce dotąd około 0.3 % , - bez jawnego poparcia Biskupów.

Posyłajcie deklaracje do Sekretariatu Krucjaty, weźcie wreszcie udział w Marszach Pokutnych.

I organizujmy to . Nikt za nas nie zrobi. Nie liczmy na "polityków",  liczmy na Matkę Boską. Ale aktywnie.

 

Zmieniony ( 15.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.