Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 2 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Taśmy o nie- rządzie - i o kamieni kupie arrow Jak ty mi tak, to ja ci tak ...
Sunday 23 September 2018 04:38:51.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak ty mi tak, to ja ci tak ... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
16.06.2014.

Jak ty mi tak, to ja ci tak ...

 

Zabawna tajność obrad sejmu, służąca odgrzaniu szwindli Alika i Jolki, spowodowała reakcję : SOWA i jej przyjaciel wypuściła dojrzały pierwszy człon tasiemca „Belka i Nowak”. Na następne człony czekają, wpatrzeni w OTWÓR, amatorzy.

 

„Mama Madzi” to był pikuś przy tym.

 

Sądzę, że po paru członach tego tasiemca (o kolejności ich ...hm... wypuszczania zadecyduje PR na podstawie reakcji tłumu) kolejni „przyjaciele” powinni podkulawić Bula-K. 

 

Gdyby to wszystko było serio, a nie grą pozorów, szantaży i kupczenia, to Donek już dziś, na wizji popełniłby seppuku.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.