Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow anty-sztuka. satanizm. arrow Zaskarżenie organizatorów Malta Festival o przygotowania do popełnienia przestępstwa
Saturday 08 August 2020 05:59:34.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Zaskarżenie organizatorów Malta Festival o przygotowania do popełnienia przestępstwa Drukuj Email
Wpisał: Z Poznania   
23.06.2014.

Zaskarżenie organizatorów Malta Festival o przygotowania do popełnienia przestępstwa

 

Z Poznania, 23 czerwca:

 

W nawiązaniu do medialnych enuncjacji o rzekomym odwołaniu przez dyrektora Malta Festival Poznań przedstawienia „Golgota Picnic” w dniach 27 i 28 czerwca 2014 r.

 

- informujemy, że jako organizatorzy zgłoszonego zgromadzenia publicznego w dniach 27 i 28 czerwca 2014 r. będącego reakcją na zamierzone tym przedstawieniem bluźnierstwo nie odwołujemy naszych zgromadzeń.

 

[Analiza działań dyrekcji i „zaplecza” wskazuje, że jest to zabieg taktyczny obliczony między innymi na kolejne wyłudzenie naszych pieniędzy na tę satanistyczną  inscenizację.]

 

Nadmieniamy jednocześnie, że przedsięwzięliśmy działania mające na celu zaskarżenie organizatorów Malta Festival Poznań o przygotowania do popełnienia przestępstwa.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.