Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Demografia 14 arrow Stań po stronie szpitala im. Świętej Rodziny
Wednesday 25 November 2020 03:22:45.31.
migawki
 

27/28.11.2020 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

-------------------

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Stań po stronie szpitala im. Świętej Rodziny Drukuj Email
Wpisał: naszdziennik   
04.07.2014.

Stań po stronie szpitala im. Świętej Rodziny

 

4 lipca 2014 naszdziennik

 

 

Jeśli nie jest Ci obojętna próba zniszczenia prof. Bogdana Chazana, który odmówił zabicia dziecka w łonie matki, oraz karanie szpitala, w którym nie dokonuje się aborcji, przystąp do Klubu Przyjaciół Szpitala im. Świętej Rodziny.

Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz poinformował wczoraj o nałożeniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia na Szpital im. Świętej Rodziny, którego dyrektorem jest prof. Bogdan Chazan, kary finansowej w wysokości blisko 70 tys. złotych. To efekt kontroli przeprowadzonej przez NFZ.

Profesor Bogdan Chazan wyjaśnił, że wszystkie procedury zostały dopełnione z dokładnością, starannością i zgodnie z prawem. Zarzut ten uznał za niezasadny.

Przypomnijmy: wybitny ginekolog i położnik został zaatakowany przez część mediów i polityków lewicy po tym, jak nie wyraził zgody na dokonanie aborcji dziecka, u którego zdiagnozowano nieuleczalne wady rozwojowe. Profesor Chazan nie wskazał także innego lekarza, który wykonałby aborcję, ponieważ – jak sam tłumaczy – nie dysponował wiedzą na ten temat.  

Wszystkich, który nie godzą się na niszczenie autorytetu prof. Chazana oraz karanie za bezwzględną ochronę życia ludzkiego zachęcamy do przystąpienia do Klubu Przyjaciół Szpitala im. Świętej Rodziny. Zgłoszenia można przesłać  na adres e-mailowy:

przyjacieleszpitala@szpitalmadalinskiego.pl

„Klub Przyjaciół Szpitala będzie cały czas aktywnie wspierał pracę Szpitala i wspólnie sprawimy, że Szpital ten nadal będzie zasługiwał na tytuł Szpitala Przyjaznego Dziecku, a także całym rodzinom. Wspólnie będziemy rozwijać profilaktykę i edukację zdrowotną w trosce o przyszłe pokolenia” – czytamy na stronie  Szpitala na ul. Madalińskiego, na której podkreślono także, że głównym celem jaki stawiają sobie pracownicy szpitala, jest zarówno dbanie o rozwój szpitala, jak i bezwzględne zaangażowanie w ratowanie życia i zdrowia pacjentów.

MM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.