Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i po WSI 14 arrow Wuj ze WSI
Friday 18 September 2020 09:19:38.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wuj ze WSI Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
05.07.2014.

Wuj ze WSI

 

4.7.2014 http://niezalezna.pl/57032-wuj-wsi

 

 

Mijają cztery lata prezydentury Bronisława Komorowskiego. To polityk – jak wynika z sondaży – cieszący się niezmiennie wysokim poparciem. Czym kierują się Polacy, którzy tak lubią urzędującego prezydenta? Być może imponuje im fakt, że aktualny lokator Pałacu Namiestnikowskiego jest dobrym wujem dla pozbawionych posad w 2006 r. przez „złego Macierewicza” funkcjonariuszy byłych Wojskowych Służb Informacyjnych. Dzisiaj tworzą oni przecież Biuro Bezpieczeństwa Narodowego i przekonują, że na nic nam Sojusz Północnoatlantycki, skoro możemy wojskowo współpracować z Federacją Rosyjską Władimira Putina.

Ostatnio zresztą – gdzieś tak od wydarzeń na ukraińskim Majdanie Niepodległości i aneksji Krymu przez Rosję – jest o tym pomyśle współpracowników prezydenta dziwnie cicho. A może Bronisław Komorowski cieszy się takim poparciem, ponieważ tak „arcyboleśnie i prosto” rozwiązał zagadkę przyczyn katastrofy smoleńskiej, zrzucając winę na polskich pilotów – wbrew oczywistym faktom? W każdym razie pocieszam się, że te sondaże to może za rosyjskie pieniądze. To byłoby nawet logiczne.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.