Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi i mądrzejsi" 14 arrow Polecenie wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem  i SKUTKI
Thursday 27 February 2020 18:56:56.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Polecenie wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem  i SKUTKI Drukuj Email
Wpisał: JMW   
05.07.2014.

Polecenie wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem – i SKUTKI

JMW

Leszek Zebrowski taktownie nie wspomina, kto wydal polecenie wstrzymania ekshumacji. Był to nie kto inny, tylko Lech Kaczyński, wówczas minister sprawiedliwości.

Patrz - cytowany poniżej fragment :

http://www.naszdziennik.pl/mysl/84079,operacja-jedwabne-przygotowanie-do-roszczen-finansowych.html

 

Drugą niezwykle istotną okolicznością był fakt, że po pierwszej próbie ekshumacji w zbiorowym grobie w obrębie spalonej stodoły w Jedwabnem i ujawnieniu pierwszych rezultatów (dodajmy – całkowicie sprzecznych z dotychczasową wersją, rozpowszechnianą i utrwalaną od dłuższego czasu) została ona nagle przerwana. Oficjalną przyczyną rezygnacji ze zbadania najbardziej wartościowych dowodów miało być podłoże religijne wynikające ze stanowiska amerykańskich rabinów domagających się poszanowania doczesnych szczątków ofiar.

Jednakże w podobnych sprawach w bardzo wielu krajach prowadzono podobne śledztwa i ekshumacje bez większych przeszkód. Po prostu nie jest prawnie dopuszczalne, żeby przedstawiciel jakiejkolwiek religii mógł wpłynąć na wstrzymanie badań sądowo-medycznych i uniemożliwić gromadzenie wszelkich, w tym najważniejszych, dowodów popełnionej zbrodni, ustalenia liczby ofiar i ustalenia przyczyn ich śmierci. Tak samo dzieje się w Izraelu, który jest jednym wielkim cmentarzyskiem od tysięcy lat, a jednak buduje się drogi, osiedla mieszkaniowe, obiekty przemysłowe i nawet dochodzi do niwelacji cmentarzy.

[Uważny czytelnik zapyta: no, a skutki? „Wreszcie ODDAJCIE te 67 miliardy dolar!!!, wredni tubylcy, goje”, frajerze. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.