Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 123 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow Powstrzymajmy Marysię Sokołowską !!!
Tuesday 27 October 2020 21:13:32.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powstrzymajmy Marysię Sokołowską !!! Drukuj Email
Wpisał: Czarna Limuzyna   
11.07.2014.

Powstrzymajmy Marysię Sokołowską !!!

 

Czarna Limuzyna

 

 

Powstrzymajmy Marysię Sokołowską zanim będzie za późno. Jakiś czas temu ulubienica prawicy przejechała się po Tusku, zarzucając mu zdradę Polski, a teraz, po kilku tygodniach względnego spokoju, znów upatrzyła sobie kolejną ofiarę. Tym kimś jest Lech Wałęsa, któremu 17-letnia licealistka zarzuciła, że był komunistycznym agentem i kapował na kolegów. Zarzuty co prawda potwierdzają byli koledzy Wałęsy, ale zarówno oni, jak i młoda katolka nie zadali sobie trudu wysłuchania przemówienia Obamy –  nie poznali zatem historii (widzianej inaczej), a także nie oglądali filmu Andrzeja Wajdy.

Byli stoczniowcy zamiast odwoływać się do swoich starych wspomnień mogliby choć raz – jedyny raz uczciwie i z uwagą – posłuchać faktów. Faktów, a nie języka nienawiści. Okazja ku temu zdarza się codziennie. „Fakty TVN” są emitowane o godzinie 19.00. Wystarczy włączyć telewizję.

Wałęsa rozpoczął współpracę, aby wykołować komunę. Współpracował i przestał, potem znów współpracował i przestał, i znów współpracował, aż do momentu, gdy przestał w trakcie rywalizacji z Kwaśniewskim o prezydenturę. Wykołował? Wykołował, i chyba nie tylko komunę.

Ciekawe, kogo teraz upatrzy sobie zadziorna licealistka. Jak tak dalej pójdzie, to za chwilę przerzuci się na większy kaliber historycznych postaci. Jeżeli jej nie powstrzymamy, to w swoim zacietrzewieniu gotowa poobrażać  większą liczbę osób.

 

Co będzie, gdy obrazi Baumana? Co będzie potem? Kto będzie następny? Co się stanie, gdy swoją nienawiść skieruje na panteon z lat 50-tych, na nie żyjących już polityków – Geremka, Kuronia…

 

Kogo oskarży na końcu? Stalina?!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.