Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 14 I arrow Kinsey- seks i oszustwo
Wednesday 08 July 2020 10:24:02.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy wierni Tradycji mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kinsey- seks i oszustwo Drukuj Email
Wpisał: Izabela BRODACKA   
21.07.2014.

Kinsey- seks i oszustwo

 

[Książka jest dostępna w wydawnictwie ANTYK md]

 

Izabela BRODACKA 2014-7-20

 

Książka Judith A. Reisman pod tytułem „ Kinsey- Seks i oszustwo” została wydana w 2002 roku. Miałam zrobić tylko adiustację tekstu. Wyszło na to, że poprawiałyśmy, a raczej tłumaczyłyśmy z koleżanką zdanie po zdaniu. Mniejsza o to - piszę to dla wyjaśnienia, że tłumaczenie jest nie najlepsze, i że nikt nie jest podpisany na okładce jako faktyczny tłumacz.

Kinsey specjalizował się w taksonomii czyli klasyfikacji roślin i zwierząt. Lata poprzedzające badania nad seksualnością człowieka poświęcił zbieraniu os. Po 18 latach praktyki w tym zawodzie zdecydował się zmienić specjalizację. Trudno mi oprzeć się refleksji, ze zajmowanie się owadami źle wpływa na człowieka. Szczególnie gdy zmieni on specjalizację. Na przykład stanie się politykiem.

Według Kinseya „ seksualność jest zdolnością reagowania na każdy wystarczająco silny bodziec” (1).

Zgodnie z zasadą „ szeroko rozumianego seksu” sposób uprawiania seksu jest zupełnie obojętny, różnice wynikają wyłącznie z zakazów, dzieci są też włączone w to spektrum. Demokratycznie równouprawnione sześć sposobów uprawiania seksu to : masturbacja, nocne zmazy, pieszczoty między osobami różnej lub tej samej płci, stosunek heteroseksualny, stosunek homoseksualny, stosunki płciowe ze zwierzętami.

Słynny raport o mężczyźnie Kinseya został sporządzony na podstawie 5000 wywiadów, a raport o kobiecie na podstawie 6000 wywiadów. Kinsey przeprowadzał również badania na dzieciach w wieku od dwóch miesięcy do 15 lat. Dzieci te były oralnie i manualnie pobudzane do orgazmu przez dziewięciu specjalnie przeszkolonych technicznie „badaczy”

Badania Kinseya powinien skompromitować w oczach naukowców fakt, że jego próba nie była reprezentatywna dla społeczeństwa. Na przykład próba męska zawierała nadreprezentację seksualnych przestępców, pedofilów i ekshibicjonistów, a 25% w niej stanowili więźniowie.

Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn tylko Abraham Maslow próbował przeciwstawić się poważnemu traktowaniu badań Kinseya przez świat naukowy. Przede wszystkim zwrócił uwagę na podstawowy błąd Kinseya w dobieraniu próby, tak zwany „ błąd ochotnika”. Jeżeli w badaniach opieramy się na wywiadach z ochotnikami musimy liczyć się z błędem systematycznym.

Kinsey popełnił wiele innych błędów i fałszerstw.

Według niego na przykład 10% białych mężczyzn w okresie od 16 do 55 lat to „prawie wyłącznie homoseksualiści”, 8 % to „ wyłącznie homoseksualiści” , a 4% to „przez całe życie wyłącznie homoseksualiści” ( 2)

Dane te zostały wykorzystane przez Wydział Zdrowia Miasta Nowy Jork do prognozowania zagrożenia wirusem AIDS. Według szacunków opartych na danych Kinseya przypuszczalna liczba mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych miała wynosić 500 000. Liczba ta faktycznie wynosiła około 100 000.(3)

Nikt ze świata nauki nie przejął się tą ewidentną porażką statystyk Kinseya.

Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn nikt nie zaprotestował przeciwko badaniom, w ramach których niemowlęta były molestowane przez „ badaczy”. Opis zachowań doprowadzanych do orgazmu małych dzieci, (przytoczony przez samego Kinseya ) jest wstrząsający. Reagowały płaczem, konwulsjami, broniły się przed oprawcą. Za takie „badania” Kinsey i jego pomocnicy powinni powinien znaleźć się w więzieniu.

Jak twierdzi autorka książki -wielki plan Kinseya polegał na wyrugowaniu tradycyjnej, chroniącej rodzinę normy seksualnej. Następnym etapem byłoby stworzenie społeczeństwa, w którym dzieci byłyby wdrażane najpierw do swobodnego seksu z rówieśnikami, a następnie do „seksu miedzy-pokoleniowego”. W tym do seksu kazirodczego.

Wardell Pomeroy, współautor prac Kinseya wyjaśnia czytelnikom, że : „kazirodztwo może dawać satysfakcję, być niegroźnym, a nawet wzbogacającym doświadczeniem emocjonalnym”(4) .

Wiele osób w Polsce zlekceważyło doniesienia o oszustwach Kinseya, o jego zbrodniczych praktykach i o przejęciu przez lobby homoseksualne i pedofilskie władzy nad edukacją seksualną młodzieży w USA. Niesłusznie uważali, że nam to nie zagraża. Niesłusznie - bo lobby homoseksualne i pedofilskie jest w Polsce w natarciu. I nie chodzi im wcale o swobodę praktykowania wybranych przez nich zachowań seksualnych, lecz o nasze dzieci.


(1 )Kinsey, Pomeroy, Martin, Gebhard, „ Psychoseksual Development in Health and Desease”
(2) Raport o mężczyźnie str 651
(3)  Bruce Lambert, New York Times, 19 lipca 1988 rok.
(4)  Wardell Pomeroy, Variations, 1977

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.