Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Iza Brodacka 14 II arrow Na wojennej ścieżce
Saturday 31 October 2020 10:34:35.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Na wojennej ścieżce Drukuj Email
Wpisał: Izabela BRODACKA   
24.07.2014.

Na wojennej ścieżce

 

...wszystko to o czym piszę jest w tym specyficznym środowisku ( psychiatrów i psychologów) publiczną tajemnicą, ale nikt nie ośmiela się złamać omerty czyli zmowy milczenia

 

Izabela BRODACKA 2014-7-24

 


Powiem szczerze. Jestem bardzo dobrze wprowadzona w środowisko psychologów i psychiatrów. Wiem, który seksuolog, ekspert sądowy, dorabiał sobie handlując drastycznym zdjęciami. Nie ma w tym procederze nic niecodziennego . Kiedyś takie zdjęcia, na przykład z prosektorium, umieszczała w swoim piśmie „Zły” Małgorzata Daniszewska, żona Urbana.

Liberałowie powiedzą, że jeżeli istnieje na takie zdjęcia rynek, nie ma nic złego w wykorzystaniu ich w celach komercyjnych.

A poza tym nie ma przecież seksualnej normy, istnieją tylko równoprawne preferencje. Jeżeli zatem kogoś „rajcują” zdjęcia z sekcji dzieci i ma ochotę się branzlować ( excusez-moi le mot) przy ich inspiracji, to przecież to tylko fragment pełnego spectrum dopuszczalnych zachowań seksualnych opisywanych przez wielkiego uczonego Kinseya.

 

Z rozrzewnieniem wspominam romantyczne czasy, gdy do tego samego zamiast zdjęć zwłok dzieci służyły tak zwane pin-up girls.

Wiem, który psychiatra, biegły sądowy, współpracuje z gangsterami.

Wiem, który ordynator oddziału w znanym szpitalu psychiatrycznym jest czynnym homoseksualistą, zachowującym się tak jakby cierpiał na chorobę afektywną dwubiegunową o cyklu miesięcznym. Po szczególnie atrakcyjnym homoseksualnym podboju facet wpada w depresję, na tle przypuszczalnego zarażenia się wirusem HIV, poddaje się badaniom, cały w nerwach czeka na ich wyniki i gdy wynik badania jest - jak dotąd za każdym razem- negatywny, wpada w euforię, która owocuje następnym podbojem.

Jest dla mnie zagadką jak ten człowiek może komukolwiek pomóc jeżeli nie jest w stanie pomóc samemu sobie?

Powiem więcej- wszystko to o czym piszę jest w tym specyficznym środowisku ( psychiatrów i psychologów) publiczną tajemnicą, ale nikt nie ośmiela się złamać omerty czyli zmowy milczenia.

Ja też tego, jak na razie, nie robiłam. Nie dlatego, że się kogoś czy czegoś boję lecz dlatego, że zakazuje mi tego moje wychowanie.

VIII przykazanie : „ nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu” w moim środowisku obowiązuje w nieco zmienionej wersji - „Nie mów prawdziwego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, jeżeli mogłoby to jemu zaszkodzić, a nie jest absolutnie konieczne dla ratowania zdrowia lub życia innych”.

Jednak dobre wychowanie w kwestiach przypadłości i zboczeń psychologów i psychiatrów owocuje szkodą dla konkretnych osób. Na podstawie opinii psychologów urażonych faktem, że państwo Bajkowscy zrezygnowali z nie odpowiadającej im terapii, ich dzieci spędziły dłuższy czas w domu dziecka. Tego co tam przeżyły nikt im nie odbierze. A za ich traumę pośrednio odpowiedzialne są różne -tak jak ja - dobrze wychowane osoby, które brzydzą się nazywaniem rzeczy po imieniu.


Dziś zatem kolej na Andrzeja Samsona. Jego upadek był równie widowiskowy jak uprzednia kariera. Nic nowego nie ujawniam, przypominam tylko pewne, niezbyt wygodne dla środowiska psychologów fakty. Potraktujmy ten opis jako ostrzeżenie. Jak zwykle umieszczam fragment pracy syna ( jestem bardzo leniwa) ale muszę o tym uprzedzić, żeby środowisko w akcie zemsty nie oskarżyło go o plagiat.

„Słynny psychoterapeuta Andrzej Samson okazał się być pedofilem molestującym seksualnie swoich małych pacjentów. W jego mieszkaniu oprócz kilkuset zdjęć dokumentujących jego poczynania znaleziono wibratory, gumowe lalki i inne akcesoria seksualne. Przypadek Samsona środowisko psychologów chciało traktować jako „ wypadek przy pracy”. W każdym środowisku może znaleźć się przestępca, w tym seksualny. Takie traktowanie Samsona byłoby uprawnione gdyby nie fakt, że orzekał on jako biegły w sprawach sądowych, że był konsultantem policji i że na leczenie kierował do niego dzieci między innymi sąd rodzinny.

Opinia rodziców na temat tej terapii nie miała najmniejszego znaczenia. Błąd sprowadza się tu nie tylko do przyjęcia, że obcy człowiek wie lepiej czego dziecko potrzebuje , lecz również, że losy tego dziecka obchodzą go bardziej niż rodziców i że ma prawo o tych losach arbitralnie decydować. Andrzej Samson był przekonany, że zabawy seksualne służą rozwojowi dziecka, mogą wytrącić je ze stuporu, dopomóc w leczeniu autyzmu. Podobne opinie wyrażali stający w jego obronie koledzy po fachu.

 

Bronił Samsona między innymi psychiatra Stanisław Teleśnicki. On właśnie twierdził, że metoda Samsona jest skuteczna w leczeniu autyzmu. Sam Teleśnicki był odsunięty od terapii rodzinnej za pijaństwo i łapówkarstwo(1). Bronili Samsona również psychologowie Jacek Santorski i Janusz Czapiński i Wojciech Eichelberger. Musieli jednak przyznać, że Andrzej Samson łamał wszelkie reguły pracy z pacjentem wyznaczone przez środowisko psychologów. Nie prowadził dokumentacji, nie miał superwizora. Znana psycholog Ewa Woydyłło wyraziła publicznie żal, że osobiście kierowała dzieci na terapię do Andrzeja Samsona.(2)

W czasie wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarkę TVN Samson oświadczył, że jego zdaniem seks z dzieckiem beż użycia przemocy nie jest szkodliwy.”

Sprawa wymaga uzupełnienia. Spotkałam się ze stanowiskiem, że Samson został „rozrobiony”, że jego aresztowanie było celową prowokacją i że wiele osób zawdzięcza Samsonowi pozytywne wyniki terapii ich dzieci uzyskanej tak niekonwencjonalnymi metodami jak stymulacja erotyczna. Przywołam znowu zasadę: „ chcącemu nie dzieje się krzywda”. Jeżeli ktoś chce uważać, że Samson miał prawo molestować jego dziecko, niech przy tym zostanie. [Ale to zdanie zboczonych rodziców. Czy takie jest zdanie ofiar – dzieci?? MD]

 Ale od cudzych dzieci mu wara.

 

Znam przypadek dziewczynki skierowanej do Samsona przez sąd na przymusową terapię, która po tej terapii nie wychodziła z domu i odmawiała rozbierania się. Znam przypadek dorosłej osoby, którą Samson w dzieciństwie wyleczył z niewłaściwej identyfikacji płciowej. Wtedy jeszcze coś takiego leczono. Osoba ta jest ewidentnie zaburzona w sferze erotycznej. Nie podam dowodów ze względu na łatwość jej rozpoznania. Osoba ta, niezależnie od tego co o sobie myśli, jest ofiarą  Samsona ( a swoją drogą może jeszcze kogoś innego).

Podobno sprawa Samsona tak przeraziła biegłego, który handlował drastycznymi zdjęciami, że zaprzestał swego haniebnego procederu. Jest więc u mnie całkowicie bezpieczny.

[Też baardzo znany, nie tylko w środowisku seksuologów , pedofilów i psychiatrów sądowych. Celebryta! Jego hurtowe handelki znane są policji – tak mi mówił spec policyjny. Mirosław Dakowski]


Każdy- uważam- ma prawo i możliwość poprawy i nie wolno dla sensacji ujawniać jego dawnych przewinień. Jednak psychologowie, którzy nadal szkodzą dzieciom nie są bezpieczni.

Weszłam na wojenną ścieżkę.
=======================


1 Rzeczpospolita 20.08. 2004

2 Reportaż TVN 13.01.2007

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.