Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 82 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 14 arrow 29 lipca 2014 GRZEGORZ BRAUN ARESZTOWANY !!!!
Saturday 18 January 2020 12:43:09.28.
W Y S Z U K I W A R K A
29 lipca 2014 GRZEGORZ BRAUN ARESZTOWANY !!!! Drukuj Email
Wpisał: sądy, policje   
29.07.2014.

29 lipca 2014  GRZEGORZ BRAUN ARESZTOWANY !!!!

 

Grzegorz Braun Solidarni 2010

 

Solidarni 2010 wyrażają swoją pełną solidarność z prześladowanym reżyserem  ! [ No pewnie! My wszyscy! Mirosław DAKOWSKI ]

 

Jak się dowiadujemy, dziś rano ok. godz. 8  zabrano GRZEGORZA BRAUNA do aresztu.

 Wcześniej o godzinie 6 w mieszkaniu reżysera, podczas jego nieobecności, przeprowadzono rewizję.

 

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Braun zgłosił się do wrocławskiego aresztu. Nie został jednak przyjęty. Reżyser zgłosił się więc do sądu, do wydziału odwoławczego, który zasądził karę. Tam dowiedział się, że powinien pójść na policję. -  Przypuszczam, że dokumenty tej sprawy krążą teraz między sądem a policją. Być może przyjdzie do mnie jakieś wezwanie do poddania się karze lub po prostu zostanę zatrzymany - mówił Braun.

 Jak widać, przypuszczenia "skazanego" zostały zrealizowane.

Przypomnijmy słowa Grzegorza Brauna:

 - Od blisko siedmiu lat staję przed sądami z powodu fałszywego oskarżenia prokuratury o rzekomą napaść na policję. Tymczasem sprawy miały się zupełnie inaczej. To ja, w kwietniu 2008 roku, zostałem zaatakowany i bezprawnie zatrzymany przez wrocławską policję, na co się poskarżyłem. Skarga ta jednak została odrzucona lekką ręką – przypomina Grzegorz Braun.

Po odrzuceniu skargi, to wrocławski reżyser został postawiony w stan oskarżenia. Informacje dotyczące aresztowania Grzegorza Brauna będziemy aktualizować.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.