Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bieżące 14 arrow Marysia Pyż  Widziane ze Lwowi: Kilka pijaków& więcej niż Ruch Narodowy?
Friday 21 February 2020 11:59:40.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Marysia Pyż  Widziane ze Lwowi: Kilka pijaków& więcej niż Ruch Narodowy? Drukuj Email
Wpisał: Marysia Pyż   
10.08.2014.

Marysia Pyż – Widziane ze Lwowi: Kilka pijaków… więcej niż Ruch Narodowy?

Za:

http://wirtualnapolonia.com/2014/08/09/marysia-pyz-widziane-ze-lwowi-kilka-pijakow-wiecej-niz-ruch-narodowy/

Kolejna próba spalenia tęczy. Żadne cudowne zraszacze ani żaden inny system nie zadziałał. Żaden zbawienny policjant, który obijał się na placu Zbawiciela nie zareagował. 4 m gejowskiej i lesbijskiej propagandy jednym machem. Chwała gościom którzy po pijaku wpadli na genialny pomysł. Jak z naszych podatków postawić to, co będzie się palić czy będzie przez cały czas niszczone, bo większość Polaków uważa, że jest nienormalne, i jak znów z naszych podatków po raz kolejny odnowić to, co i tak pójdzie z dymem.

No, przynajmniej nadzieja nas nie opuszcza. Żadne jaja narodowców, ani propaganda anty-Marszu Niepodległości nie zdziałała tyle, co dwóch kiwających się mężczyzn nad ranem w Warszawie. Tylko pozazdrościć!Reakcja ludzi też nie zadziwia. Fajnie jest stać i patrzeć, a jeszcze filmować płonący symbol zboczeń i śmiertelnych wirusów. Dobrze, że płonie. Mówi się, że powstała za pieniądze podatnika. Oczywiście! Urzędnik bez podatnika jest jak mysz kościelna.

Jakże ogromną bandę nierobów i darmozjadów karmimy z własnej kieszeni. A oni zasłaniają się tęczą za nasze pieniądze. Ba! Jeszcze więcej! Wydadzą znowu nie swoją kasę na jej odbudowę.

Czy z tego powodu nie szkoda mi, że spłonęła? Absolutnie! Szkoda mi tych głupków co ją odnawiają. I tych bezskutecznych darmozjadów których musimy karmić.

Jeśli zostanie odnowiona przez katoliczkę promującą zabójstwo dzieci i różnego rodzaju zboczenia – pozostanie jedno. Przemianujcie plac Zbawiciela na plac zboczeńców. Będzie nazwa bardziej pasująca. I zauważcie, nawet w tym bagnie, w samym środku, znajdzie się kościół, do którego będą przychodzić ludzie. I modlić się w intencji zboczeńców na ich własnym placu. Idea niezła.Jak skreślić chorobę z listy chorób psychicznych przez jednego zboczeńca, nie wspominając przy tym, że pomiędzy skreśleniem i końcem choroby nie ma znaku równości, nazwać to tolerancją do “innych” ludzi, a jeszcze stworzyć system opiekujący się zboczeńcami bardziej niż prostymi nic nie wartymi ludźmi i pójść z tym bagażem w szeregi wolnej demokratycznej Europy.

Oto głowy! To dopiero myśliciele i światowej klasy wynalazcy! Pomysł goni pomysły i co więcej zboczeńców tym większe siły tolerancji!

Propagujmy tęczę! Symbol równości i przymierza. I nie ważne, że symbol przymierza był nieco inny od tych zboczonych kolorowo-plastikowych opodatkowanych kwiatków.

Prawdę mówiąc – niech idzie w pioruny! I nie tylko cztery kolejne metry! Niech się spełnią sny frajerów podatników o racjonalnym wydawaniu ich ciężko zarobionych pieniędzy, a zboczeńcy niech śnią o tolerancji na placu zboczeńców przy spalonych tęczowoplastikowych kwiatkach. Akcja przy placu Zbawiciela. Obok wejścia do kościoła. Ciąg dalszy!Marysia Pyż, Lwów – Wirtualna Polonia


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.