Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Ukraina  Do Kijowa weszły czołgi w celu rozpędzenia i zlikwidowania Majdanu.
Saturday 06 March 2021 10:22:15.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ukraina  Do Kijowa weszły czołgi w celu rozpędzenia i zlikwidowania Majdanu. Drukuj Email
Wpisał: Wolna Polska   
10.08.2014.

 

 

Ukraina – Do Kijowa weszły czołgi w celu rozpędzenia i zlikwidowania Majdanu.

Za:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-kijowa-weszly-czolgi-2014-08

Czego nie wolno Janukowyczowi to wolno żydowi Walcmanowi (Poroszenko). Sytuacja w Kijowie gęstnieje bardzo szybko, do miasta wprowadzono czołgi. Po Prospekcie Zwycięstwa przeszła kolumna czołgów T-64BM i samobieżnych baterii artylerii plot „Sziłka”.

W Ministerstwie Obrony wykręcili się: „Każde przemieszczenie sprzętu wojskowego w związku z sytuacją wojenną w kraju jest tajemnicą”. Fotografie zrobione przy metro „Politiechniczieskij Uniwiersitiet” przekazuje korespondent Nakanune.ru.

Poroszenko przyjął rezygnację Parubija szefującego Radzie Obrony i wcześniej kierującego Majdanem (szczególnie jego zbrojną i najbardziej nazistowską częścią). Aktywiści Majdanu zaczęli rozbierać dopiero co położoną nową nawierzchnię brukową.

Na tym tle władze spróbowały podjąć zdecydowany atak na południo-wschód. Powód jest oczywisty, wzięcie Ługańska i Doniecka, chociaż części miasta, zmniejszyłoby poziom napięcia w stolicy. Sukces na froncie pozwoliłby kolejny raz przekonać najbardziej zażartych o tym, że junta nie zdradziła ideałów Majdanu.

Ale nie udało się, źle przygotowana ofensywa na Donieck z trzaskiem rozwaliła się. Doniesienie o wzięciu wzgórza Saur-Mogiła tak skomentowano telefonicznie z Doniecka: „Oni je (wzgórze Saur-Mogiła) co tydzień w każdy czwartek zdobywają. Niech tylko się pokażą”.

http://novorus.info/news/events/26409-http-wwwnakanuneru-news-2014-8-7-22363698-.html
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.