Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 104 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku arrow Wypłata depozytów SKOK Wspólnota
Thursday 28 January 2021 15:10:48.31.
migawki
 

31.01.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

                                 30.01.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wypłata depozytów SKOK Wspólnota Drukuj Email
Wpisał: ekonomia rp pl   
11.08.2014.

Wypłata depozytów SKOK Wspólnota

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/706164,1128304-W-poniedzialek-rusza-wyplata-depozytow--SKOK-Wspolnota-z-BFG.html?referer=redpol
Wypłaty depozytów klientów SKOK Wspólnota z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego rozpoczną się w poniedziałek 28 lipca i będą prowadzone w placówkach PKO BP.W piątek 18 lipca 2014 roku Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła SKOK Wspólnota oraz wystąpiła do sądu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości Kasy. Tym samym uruchomiona została procedura, która umożliwi klientom tej Kasy odzyskanie zgromadzonych środków do równowartości 100 tys. euro z BFG. Wypłaty gwarantowanych środków będą realizowane przez PKO BP. Obsługa odbywać się będzie w oddziałach banku, z wyłączeniem agencji, od 28 lipca do 19 września 2014 roku. Po tym terminie wypłaty będą realizowane dokonywane bezpośrednio przez BFG w terminie 5 lat od dnia zawieszenia działalności Kasy.Klienci SKOK Wspólnota powinni zgłosić się osobiście do dowolnej placówki PKO BP (dane teleadresowe dostępne na stronie http://www.pkobp.pl/poi/) z dokumentem tożsamości. Środki zostaną wypłacone w gotówce lub przesłane na konto klienta w wysokości wskazanej przez BFG. W przypadku kwot przekraczających 30 tys. zł konieczne jest wcześniejsze poinformowanie banku PKO o planowanej wypłacie z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych - telefonicznie lub osobiście.


Wypłaty dokonywane będą wyłącznie w walucie polskiej, bez względu na to w jakiej zdeponowane były środki, a do przeliczenia przyjęty został kurs średni NBP z dnia zawieszenia działalności Kasy, czyli 18 lipca 2014 roku (1 EUR = 4,1479 PLN). W przypadku kwot wyższych niż gwarantowane mogą być one dochodzone bezpośrednio od SKOK Wspólnota. W sytuacji ogłoszenia upadłości Kasy, wierzytelności powinny zostać zgłoszone przez klienta sędziemu-komisarzowi w terminie wskazanym w postanowieniu sądu o ogłoszeniu upadłości.Pod numerem infolinii PKO Banku Polskiego: 801 302 302 (dla dzwoniących w kraju) i 81 535 65 65 (dla dzwoniących w kraju, z zagranicy i z telefonów komórkowych) można uzyskać informacje dotyczące procesu wypłat oraz awizować kwoty powyżej 30 tys. zł.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.