Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Aborcja przeraża samych aborcjonistów
Tuesday 20 October 2020 01:47:06.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Aborcja przeraża samych aborcjonistów Drukuj Email
Wpisał: Mjend   
12.08.2014.

 

 

Aborcja przeraża samych aborcjonistów

Uwaga. Drastyczne treści.http://www.pch24.pl/aborcja-przeraza-samych-aborcjonistow,24757,i.htmlChoć aborcjoniści przedstawiają mordowanie nienarodzonych jako zwykły, bezbolesny zabieg, normalną procedurę, w praktyce aborcje przebiegają często w dramatyczny sposób. Wiążą się z bólem, cierpieniem, a także scenami, które poruszają nawet samych pracowników klinik aborcyjnych.

Tak było w opisywanym przez amerykańskie media przypadku aborcji na czworaczkach, który skłonił czwórkę pracowników do zrezygnowania z pracy w klinice.Matka czworaczków przyszła obolała do kliniki aborcyjnej. Wcześniej zażyła znaczące dawki Misoprostolu przepisanego jej przez innych aborcjonistów. Ten medykament także miał na celu wywołanie aborcji. Jednak okazał się nieskuteczny, więc kobieta zdecydowała się na operację.Personel kliniki kazał jej usiąść na toalecie. Tam po pewnym czasie wpadło pierwsze z abortowanych dzieci. „Byliśmy przerażeni wydarzeniami, które miały miejsce w ostatnich kilku minutach”, opisuje wykonująca w przeszłości aborcję Abby Johnson, w mailu wysłanym do organizacji pro-life.

 

Następne było kolejne dwoje dzieci. Gdy zostały zabite, wpadły do toalety obejmując się ramionami. Widok ten wywołał poruszenie wśród personelu kliniki. Kobieta cały czas cierpiała z bólu. Kolejne dziecko musiało zostać poćwiartowane, przed wyjęciem z łona matki.

Pod wpływem związanej z wydarzeniem traumy Johnson zaprzestał pracy w klinice.  Do tego samego kroku nakłonił czwórkę swych współpracowników – informuje cytująca Johnsona Sarah Terzo na lifenews.com.

 

Opisywany przypadek nasuwa na myśl co najmniej równie drastyczne sceny, które miały miejsce w klinice Kermita Gosnella. Jak pisał  Ryan Bomberger z The Radiance Foundation na toomanyaborted.com Gosnell dokonaywał aborcji, a dzieci które po dokonanym "zabiegu" żyły dobijał ostrym sprzętem. Gosnella oskarża się także o rasizm. W jego klinice generalnie warunki urągały standardom higieny i ludzkiej godności. Jednak starał się, by białe "pacjentki" przebywały w czystszych pomieszczeniach.  

  

 

Źródła: lifenews.com / toomanyaborted.com

Mjend

http://www.pch24.pl/aborcja-przeraza-samych-aborcjonistow,24757,i.html#ixzz3ADaq06O2


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.