Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow W sojuszu z diabłem
Thursday 29 October 2020 07:55:21.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W sojuszu z diabłem Drukuj Email
Wpisał: Czarna Limuzyna   
16.08.2014.

W sojuszu z diabłem

 

Czarna Limuzyna

2014-8-13 http://naszeblogi.pl/48813-w-sojuszu-z-diablem

 

 

Ostatnimi czasy w politycznym salonie słychać głosy, że „dla dobra Polski można zawrzeć sojusz nawet z diabłem”.

Stręczyciele i orędownicy, a na samym końcu niewolnicy nie wiedzą co czynią, ponieważ sojusz z diabłem, zawarty w przenośni lub dosłownie zawsze kończy się źle, a na dodatek „Polska” od długiego czasu jest przecież sygnatariuszem wielu diabelskich paktów z widocznym tego efektem w postaci codziennego, obfitego zbioru owoców „mniejszego zła”.

Nie ma również żadnego dobrego powodu, aby zawierać sojusze z cudzymi demonami nienawiści – z Arabami przeciw Żydom, z Żydami przeciwko Arabom. Nie ma również sensu układać się z Ukraińcami przeciw Rosjanom lub z Rosjanami przeciw Ukraińcom.

W interesie Polski leży Ukraina oddzielająca nas od Rosji, lecz jeżeli boimy się Rosji, to zacznijmy od likwidacji rosyjskiej agentury w Polsce oraz od wzmocnienia naszego bezpieczeństwa. Siły specjalne Rosji liczą ok.70 tys. żołnierzy /liczba docelowa w 2019/ , a jak na tym tle wygląda liczebność polskich jednostek specjalnych? Ok. 450 żołnierzy GROM łącznie z pozostałymi- ok. 2 tys? Czy Polski nie stać na rekrutację i wyszkolenie min. 10 tys. komandosów?

Nie jesteśmy gotowi na żadną wojnę. Jedyna walka, która powinna się rozpocząć to walka w Polsce. Ośrodki antypolskiej dywersji pracują bezkarnie całą dobę, dzień po dniu, rok po roku, od 25 lat.

Wrogowie naszych wrogów nie są naszymi przyjaciółmi

Wrogowie naszych wrogów oraz wszyscy nasi XX- i XXI-wieczni sojusznicy wbijali nam nóż w plecy lub dokonywali bardziej wyrafinowanej zdrady. Tak było we wrześniu 1939 roku, tak było Teheranie (1943), Jałcie (1945), tak było z poparciem USA dla komunistów w 1989 roku, tak było po 10 kwietnia 2010 roku.


Nie można zawrzeć dobrego – korzystnego sojuszu z kimś, kto sam nie jest wolny od diabelskich sojuszy lub niewoli innych i zabija niewinnych.

Niestety, historia ma to do siebie, że zanim zacznie pożerać masowo swoje ofiary, jej seryjni emisariusze są przyjmowani jako głosiciele dobrej nowiny, animatorzy postępu, integracji i przyjaźni.

Między bajki dla naiwnych trzeba również włożyć konieczność sojuszu polsko-żydowskiego przeciw Arabom, motywowanego argumentem przynależności do tej samej „zachodniej cywilizacji”. Cywilizacja łacińska i żydowska to dwie różne cywilizacje i dwie różne opcje widzenia świata i ludzi, nie do pogodzenia i zjednoczenia.

Filoarabskie lub filożydowskie klisze lub jakiekolwiek inne stosują niewolnicy nie mający własnej wizji, wiary ani siły do wyrażania własnej woli. Politycy nie zawierają uczciwych sojuszy z kimś, kto jest słaby i wciąż głupi – po szkodzie. Takie sojusze są po prostu diabła warte.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.