Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy II arrow Przekonać dzieci, że wszystko wokół jest brzydkie, złe i głupie.
Thursday 09 April 2020 10:19:23.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Przekonać dzieci, że wszystko wokół jest brzydkie, złe i głupie. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.08.2014.

Przekonać dzieci, że wszystko wokół jest brzydkie, złe i głupie.

 

 

Ta fala przychodzi a Zachodu.

 

Od zawsze we wszystkich cywilizacjach ludzie żyli w rodzinach, a dzieci miały zabawki, piosenki, potem bajki, książeczki - miłe, ładne i wesołe. Ludzie, ludziki i zwierzątka są ładne, dobre i raczej mądre. Bajki o głupim Jasiu są też tego przykładem. Dążymy, jak w życiu, by wszystko się dobrze skończyło.

Przed dwudziestu czy trzydziestu laty zauważyłem zmiany, w Niemczech i we Francji. Ludzie malowani w książeczkach dostawiali coraz brzydsze nosy, bardzie kretyńskie gały (bo to już nie były oczy...) i złośliwe gęby. Oczywiście Tata stawał się Murzynem, a dzieci przestały biegać „pod krzyż, na wzgórek”, by pomodlić się za pomyślny powrót Taty.

Teraz, od „przemian demokratycznych”, fala monstrów, czarownic, ludzi złych i brzydkich, w przyspieszonym tempie uderzyła w polskie dzieci.

Wczoraj miałem w rękach książeczki po polsku podarowane wnukom: „Jak pokonać dinozaury” i „Jak pokonać pająki”. [Z cyklu: LĘKI=Jak pokonać dinozaury?+duchy+pająki+wilki] . Oczywiście tłumaczenie dzieł „poczytnych autorów” z Zachodu. Verlag-u nie zapisałem, a książeczki pojechały na Zachód, więc nie sprawdzę. Ludziki i zwierzątka są w nich koszmarnie brzydkie, obie grupy zachowują się złośliwie i głupio – przez całą książeczkę.

Jest to wprowadzenie, inicjacja do takiego świata, przed jakim od początku cywilizacji ludzkiej broniliśmy dzieci, rodzinę, ród czy naród.

Tak anty-cywilizacja atakuje nas od maleńkości, przygotowuje na ofiary dla takich luminarzy, jak Daniel Cohn-Bendit, Roman Polansky, czy Dominique Strauss-Kahn.

Oglądajmy przed kupieniem książeczki, filmy, gry, zabawki, monstry na koszulkach itp.

Odrzucajmy anty-cywilizację. Jest groźna.

To leży w naszej mocy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.