Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Dżihadyści są prawdziwą wersją islamu. - A co reprezentuje PiS? Wyszperane 13/08/14
Tuesday 15 October 2019 01:17:17.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dżihadyści są prawdziwą wersją islamu. - A co reprezentuje PiS? Wyszperane 13/08/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek BEZEG   
19.08.2014.

Dżihadyści są prawdziwą wersją islamu. - A co reprezentuje PiS?

 

Jacek BEZEG wyszperane  13/08/14

 

Wygnany arcybiskup Mosulu Emil Nona wzywa Zachód, aby wyzbył się złudzeń co do islamu. Dżihadyści są prawdziwą wersją islamu. Podstawą ich ideologii jest sam islam – powiedział iracki biskup w wywiadzie dla dziennika włoskiego episkopatu „Avvenire”.
http://www.pch24.pl/arcybiskup-mosulu--w-koranie-sa-wersety-mowiace-o-zabijaniu-chrzescijan,24796,i.html#ixzz3AJyyqTUa


W ramach ciągle tych samych strategii porażki w kampaniach wyborczych słyszymy o konieczności "odbudowy", albo "naprawy demokracji" i oczywiście mobilizacji elektoratu. Nie tym razem. Teraz to my, wyborcy Prawa i Sprawiedliwości wzywamy partię na którą oddajemy głosy do mobilizacji i do jasnego zdeklarowania się, że jesteście partią antysytemową.
Żądamy od was wygrania wyborów!
Odsunąć od władzy Komorowskiego i jego prorosyjskie otoczenie, to jest wasze najważniejsze zadanie
w nadchodzącym maratonie wyborczym, bo tam tkwi zagrożenie, któremu nie podołacie nawet jak będziecie w stanie utworzyć rząd.
Jako wyborcy kierujemy do Prawa i Sprawiedliwości kilka prostych pytań i przypominamy podstawową zasadę demokracji.

•  Zasada najbardziej oczywista, a jakby niedostrzegana przez kandydatów opozycji: płacę tym, którzy działają w moim interesie, wspieram tych, którzy reprezentują moje poglądy. Nie płacę za PR, a za konkretne wyniki.
http://rodaknet.com/rp_aktualnosci_2014_mobilizujemy_pis.htm


Były "Uczciwe wybory" kontrolowane przez PiS, a teraz?
"Musimy przypilnować liczenia głosów w następnych wyborach"
deklaruje szef Klubów Gazety Polskiej na Kongresie Zjednoczeniowym Prawicy - niezależna.pl
Kto i kiedy kolejny raz przesunie granice kpin z wyborców PiS? Nieodparcie nasuwa się odpowiedź, że następować to będzie sukcesywnie po każdym kolejnym etapie obecnego maratonu wyborczego. Tym razem po prezesie Jarosławie Kaczyńskim i jego specjalnym kontrolerze Annie Sikorze pałeczkę przejął prezes Klubów "Gazety Polskiej" Ryszard Kapuściński. On żyruje uczciwość etapu samorządowego. Trzeba jeszcze znaleźć osoby znane i chętne na etap prezydencki i parlamentarny, a potem to już będziemy się mobilizować i zwierać szyki do walki o kolejną, następną kadencję.
Jest! Jest! Jest wreszcie po ponad miesiącu Raport Zespołu ds. Monitorowania Wyborów PiS. Daty jego powstania niestety nie podała pani Sikora, ani nikt z zespołu.
http://rodaknet.com/rp_aktualnosci_2014_mobilizujemy_pis_byly_uczciwe_wybory_kontrolowane_przez_pis.htm

Wojciech Cejrowski:
„Trzeba uznać, że legalne są jedynie te przepisy, te Kodeksy, które obowiązywały w RP w roku 1939. Trzeba się cofnąć do tamtych przepisów, do tamtej Konstytucji (ostatniej legalnej)”.

http://kmn.info.pl/?p=19163

Na mocy kontrowersyjnej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, odbiera się rodzicom coraz więcej dzieci. Politycy - mimo wcześniejszych deklaracji - zwlekają ze skierowaniem wniosku o kontrolę konstytucyjności tej ustawy. Korzystając ze strony protestuj.pl wyślij petycję w tej sprawie do przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS.
http://www.pch24.pl/powstrzymac-panstwowe-odbieranie-dzieci-,24805,i.html#ixzz3AJwsogez

Prof. dr hab.
Andrzej Kochański, genetyk i specjalista genetyki klinicznej i laboratoryjnej o medycznych konsekwencjach zapłodnienia pozaustrojowego.
http://www.pch24.pl/tv,medyczne-konsekwencje-zaplodnienia-pozaustrojowego,24802

Nie wiesz co myśleć? Nie wiesz, kto szkodzi a kto kocha dzieci? Jak wygląda rodzina i kim są katolicy?
To wszystko w wymarzonym elementarzu minister Kluzik-Rostkowskiej.
http://www.pch24.pl/tv,to-jest-premier--to-sa-szkodniki--wymarzony-elementarz-minister-rostkowskiej,24788

Ponieważ sprawa Smoleńska nie jest kwestią „strategii” politycznej lecz polskich powinności i naszej racji stanu, partia, która chce uchodzić za reprezentację narodową ma obowiązek nieustannego przypominania o tej zbrodni. Szczególnie zaś wtedy, gdy uwaga opinii światowej skoncentrowana jest na Rosji i zbrodniach kremlowskiego reżimu. Jeśli – z jakikolwiek powodów opozycja tego nie czyni – popełnia więcej niż błąd i nie zasługuje na poparcie Polaków.
Nie zasługuje tym bardziej, jeśli do nieskuteczności i rażących zaniechań, dodaje zachowania bezrozumne i niegodne opozycji.
  Nawet „konstruktywnej”.
Wyborcom PiS nigdy nie wyjaśniono, dlaczego partia Jarosława Kaczyńskiego wspierała „wysiłki rządu w sprawie Ukrainy” oraz wyciągała „rękę do tych, którzy w nowych okolicznościach są gotowi zmienić zdanie, są gotowi stanąć po stronie prawdy”? Nie dowiedzieli się - jak to możliwe, że po siedmiu latach rządów PO-PSL, prezes PiS nadal liczył, „iż kryzys na Ukrainie wpłynie na zmianę polityki polskich władz, w tym premiera Donalda Tuska, wobec Rosji” i wyznawał w reżimowej tv - „liczyłem na zmianę i znów się zawiodłem”? W zderzeniu z realiami III RP, takich słów nie powstydziły się człowiek święty lub… pacjent szpitala dla obłąkanych. W ustach doświadczonego polityka – oznaczają totalną kompromitację. 
http://bezdekretu.blogspot.com/2014/08/in-memoriam.html

Nadieżda Prudiak, która zainicjowała w internecie bojkot rosyjskich towarów, mówi, że nie każdy może wziąć do ręki karabin i walczyć, nie każdego stać też na pomoc finansową dla ukraińskiej armii, ale każdy może zrezygnować z kupowania produktów pochodzących z Rosji. Badania przeprowadzone przez ośrodek socjologiczny TNS wykazały, że obecnie 40 proc. obywateli Ukrainy świadomie przestało kupować rosyjskie towary. Bojkot dotyczy nawet oprogramowania antywirusowego Kaspersky czy koncertów rosyjskich wykonawców na Ukrainie. Z powodu braku zainteresowania swoje występy w Kijowie musiały odwołać zespoły Rosyjskiego Baletu czy Wirtuozów Moskwy.
http://wpolityce.pl/gospodarka/208369-gorny-bojkot-uderzyl-w-lukoil-w-regionie-trzyma-sie-jedynie-w-polsce

-- "Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję wiążący dla władzy." -- M.Todd

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.