Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Iza Brodacka 14 II arrow Donald na Madagaskar
Saturday 31 October 2020 10:41:31.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Donald na Madagaskar Drukuj Email
Wpisał: Iza Brodacka   
31.08.2014.

Donald na Madagaskar

 

W ten sposób tworzy się dynastia- Kłamców

 

Iza Brodacka 2014-8-31

 

Trudno uwierzyć, że Donald może się przydać UE. Łatwiej, że stanowisko w UE przyda się jemu. W Polsce ukradli już wszystko co się dało ukraść, zmarnowali wszystko co się dało zmarnować, nawet ośmiorniczki łykowate się zrobiły. Nie ma tu po co tu siedzieć. W Brukseli ośmiorniczki z całą pewnością są lepiej przyrządzane. No i te jak tam - Bezüge trochę jakby lepsze. [uposażenie md]

Donald zawsze był wielkim admiratorem UE. Być może w Brukseli spadną mu wreszcie z oczu łuski. I na pewno poprawi francuski.


"Ach nie litujcie się nad Klarą
Którą francuski uwiódł baron,
Bo choć jej spadły z oczu łuski,
Lecz jakże zyskał jej francuski"

Donald nie jest pierwszym, który będzie poprawiał za granicą język. Poprawiał Kazio Marcinkiewicz, poprawiała Gronkiewicz -Waltz. Chyba nikt serio nie uważa, że Marcinkiewicz pełnił jakąś ważną funkcję w banku Goldman Sachs. I to przed poprawieniem sobie języka. Podobnie jak Waltz w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Ciekawe, że za poprawianie języka nie muszą płacić- wręcz przeciwnie, to im płacą. Wzruszająca jest troska UE o poziom językowy polskich polityków.

Natomiast dla nas jest to wiadomość korzystna. Niech Donald I Wspaniały jedzie choćby na Madagaskar. Może nie będziemy wszyscy musieli zbierać puszek.

Kto go jednak godnie zastąpi? Do wyboru jest kłamczucha ( kopaliśmy metr w głąb) i żartownisia ( sorry, taki mamy klimat).

Po kłamczuchu sukcesja należy się kłamczusze. W ten sposób tworzy się dynastia- Kłamców.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.