Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod "tęczą"
Thursday 23 January 2020 02:24:15.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod "tęczą" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.09.2014.

Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod "tęczą"

 

 

2014-8-27 http://www.pch24.pl/modlitwa-pod-tecza-na-placu-zbawiciela,25080,i.html

 

Przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – aż do 25 listopada  organizowane pikiety modlitewno-edukacyjne pod tęczą na Placu Zbawiciela w Warszawie. Ich uczestnicy przez trzy godziny - od 12 do 15 - modlą się w intencji Kościoła i Ojczyzny.

 

Spotkania modlitewne rozpoczynają się od modlitwy Anioł Pański, następnie odmawiany jest różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego. Pikietujący modlą się także w intencji likwidacji prowokacyjnej instalacji z terenu placu poświęconego Zbawicielowi.

Pomysłodawcą akcji jest ks. Jerzy Garda. Jak wyjaśnia kapłan, z miejsca poświęconego Chrystusowi próbuje się zrobić symbol Sodomy i Gomory. - My mówimy temu stanowcze nie – zaznacza ks. Garda.

 Organizator modlitewnych spotkań podkreśla, że wytrwała, cierpliwa i pokorna modlitwa nigdy nie zawodzi. – W dalszym ciągu chcemy także dotrzeć z informacją o złowieszczej ideologii gender do jak największej grupy osób. Poprzez naszą akcję nie tylko pragniemy informować, ale także edukować o prawdziwych, a zarazem katastrofalnych skutkach, jakie niesie wdrożenie gender. Są one celowo zatajane i przemilczane przez media głównego nurtu, które głęboko są uwikłane w promowanie tej ideologii – tłumaczy duchowny.

  – Chcemy przeciwstawić się rządowej propagandzie, która próbuje ogłupić nasze społeczeństwo i zasłonić mu oczy, tak by dało pełną zgodę na niszczenie Narodu od najmłodszych pokoleń. Takim działaniom należy powiedzieć zdecydowane „nie!”. Powstrzymajmy deprawację polskich dzieci i młodzieży, wyniszczanie rodzin, psucie społeczeństwa. Nie możemy pozwolić na opluwanie, szykanowanie i spychanie do katakumb Chrystusa, Kościoła i wartości chrześcijańskich – podkreśla ks. Garda.

 Pam

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.