Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Postawmy przed sądem medialnych oprawców prof. Chazana !
Saturday 24 October 2020 05:57:09.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Postawmy przed sądem medialnych oprawców prof. Chazana ! Drukuj Email
Wpisał: pch24   
04.09.2014.

Postawmy przed sądem medialnych oprawców prof. Chazana !

 

2014-9-3 pch24

 

Prof. Bogdan Chazan, znany obrońca życia za swoje przekonania doczekał się lawiny oszczerstw i obelżywości ze strony tzw. elit. Nazwano go religijnym psychopatą, bandytą a nawet sugerowano, żeby się powiesił. Pomóż mu w walce z oprawcami!

 

Ważne jest, aby na brutalne ataki prof. Chazan mógł zareagować. Pomoc prawną zaoferował mu Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Dzięki jego prawnikom autorzy obelżywych sformułowań kierowanych pod adresem prof. Chazana będą mogli zostać ukarani.

"Ataki na osobę Profesora to jedynie początek medialnej nagonki na wszystkich ludzi sumienia w Polsce. Musimy wykorzystać każdy prawny środek obrony przed tą przemocą, której jedynym celem jest wprowadzenie w Polsce wrogiej fundamentalnym wartościom dyktatury mniejszości!" - napisali w specjalnym oświadczeniu przedstawiciele Ordo Iuris.

 Jednak koszty rozpraw są bardzo duże, zważywszy na niemałą liczbę osób, które powinny zostać ukarane. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję zbierania funduszy, pozwalających zaprowadzić przed sąd najbardziej agresywnych oprawców profesora Chazana.

 Dołącz do obrońców prof. Chazana i wesprzyj naszą kampanię!

Ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.