Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić.
Sunday 05 July 2020 21:22:11.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić. Drukuj Email
Wpisał: pch24   
04.09.2014.

Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić.

 

2014-9-4 http://www.pch24.pl/lesbijki-chcialy-dziecko--ale-zdrowe--chore-wola-zabic,25217,i.html

 

Para lesbijek „zamówiła” dziecko u surogatki jednak, gdy kobiety usłyszały, że urodzi się ono z zespołem Downa i zaraz po porodzie może umrzeć, zaczęły domagać się aborcji.

 Lesbijki poprosiły swoją przyjaciółkę – również homoseksualistkę – o urodzenie im dziecka. Ojcem został znajomy jednej z kobiet. Na pewnym etapie ciąży lekarze odkryli, że nienarodzone dziecko jest chore na zespół Downa. Ich zdaniem istnieje duże ryzyko, że niedługo po urodzeniu maluch umrze.

 Kobiety, dowiedziawszy się o chorobie dziecka, zdecydowały o jego zabiciu, przez przeprowadzenie aborcji.

 To nie pierwszy głośny przypadek dotyczący aborcji wśród matek-surogatek. W ostatnich tygodniach media donosiły jeszcze o dwóch podobnych zdarzeniach, gdy osoby wynajmujące kobietę do urodzenia dziecka, rezygnowały z umowy, gdy dowiadywały się o chorobie nienarodzonego. Taka „rezygnacja” wiązała się z naciskami o dokonanie aborcji na dziecku.

 Źródło: fronda.pl  ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.