Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić.
Tuesday 27 October 2020 12:44:43.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić. Drukuj Email
Wpisał: pch24   
04.09.2014.

Lesbijki chciały dziecko, ...ale zdrowe.... Chore wolą zabić.

 

2014-9-4 http://www.pch24.pl/lesbijki-chcialy-dziecko--ale-zdrowe--chore-wola-zabic,25217,i.html

 

Para lesbijek „zamówiła” dziecko u surogatki jednak, gdy kobiety usłyszały, że urodzi się ono z zespołem Downa i zaraz po porodzie może umrzeć, zaczęły domagać się aborcji.

 Lesbijki poprosiły swoją przyjaciółkę – również homoseksualistkę – o urodzenie im dziecka. Ojcem został znajomy jednej z kobiet. Na pewnym etapie ciąży lekarze odkryli, że nienarodzone dziecko jest chore na zespół Downa. Ich zdaniem istnieje duże ryzyko, że niedługo po urodzeniu maluch umrze.

 Kobiety, dowiedziawszy się o chorobie dziecka, zdecydowały o jego zabiciu, przez przeprowadzenie aborcji.

 To nie pierwszy głośny przypadek dotyczący aborcji wśród matek-surogatek. W ostatnich tygodniach media donosiły jeszcze o dwóch podobnych zdarzeniach, gdy osoby wynajmujące kobietę do urodzenia dziecka, rezygnowały z umowy, gdy dowiadywały się o chorobie nienarodzonego. Taka „rezygnacja” wiązała się z naciskami o dokonanie aborcji na dziecku.

 Źródło: fronda.pl  ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.