Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Prawda o szczepieniach wygrywa
Friday 04 December 2020 22:18:29.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prawda o szczepieniach wygrywa Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
04.09.2014.

Prawda o szczepieniach wygrywa

 

Maria Majewska

W załączonym linku znajduje się emaliowa korespondencja w której dr Thompson z CDC przyznaje, że  CDC rutynowo fałszowała wyniki badań, pokazujące, że szczepienia wywołują autyzm. 

 Thompson przeprasza  dra Wakefielda za wielkie zło wyrządzone mu przez kartele farmaceutyczne i establiszment medyczny. 

Jak wiemy,  dr Wakefield  został publicznie oczerniony, pozbawiony pracy i ojczyzny  za opublikowanie pracy naukowej, która wykazywała związek autyzmu ze szczepieniami MMR.   Miliony rodziców dzieci zabitych lub uszkodzonych przez szczepienia dzieci autystycznych czekają na  publiczny proces przeciw zbrodniarzom farma-medycznym. 

W polskich korporacyjnych mediach też kilku etatowych proszczepionkowych lobbystów karteli farmaceutycznych wielokrotnie opluwało dra Wakiefielda (podobnie jak i innych badaczy związków autyzmu ze szczepieniami).  

 

http://www.ageofautism.com/2014/09/text-message-confirms-cdcwhistleblower-apology-to-wakefield-for-cdc-mmr-cover-up.html#comments

 

Zmieniony ( 06.09.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.