Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 14 - II arrow TUSK na meczu siatkarzy; wygwizdany przez tysiące kibiców.
Thursday 24 October 2019 06:18:52.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
TUSK na meczu siatkarzy; wygwizdany przez tysiące kibiców. Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
11.09.2014.

TUSK na meczu siatkarzy; wygwizdany przez tysiące kibiców.

 

 

10.9.2014 niezalezna

 

 

Donald Tusk niedługo emigruje do Brukseli, ale przed wyjazdem chciał jeszcze pokazać się podczas siatkarskich mistrzostw świata. A że dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie Polacy grali z Amerykanami, to tam pofatygował się premier (chyba już były).  Przywitały go ogromne gwizdy.

Dzisiaj rozpoczęła się druga runda rozgrywanych w Polsce mistrzostw świata. Tusk zasiadł na trybunach, a spiker chciał zapewne zrobić prezent premierowi i poinformował kibiców jaki znamienity gość będzie wspierał siatkarzy.

Nie takiej reakcji jednak się spodziewał. "Kibice reprezentacji Polski niemiłosiernie wygwizdali Tuska, który miał przy tym nietęgą minę" - podaje onet.pl

Tusk dowiedział się co o nim myślą kibice, ale co gorsza przyniósł pecha naszym siatkarzom. Polska reprezentacja wygrała dotychczas wszystkie mecze, oprócz tego na którym pojawił się Tusk. Nasi siatkarze przegrali z Amerykanami 3:1. 

=====================

A to z Wirtualnej Polonii:

 

D. Tusk wzburzył publiczność i zdekoncentrował polskich siatkarzy. Następnie „patrzał złym okiem” i PRZEGRALIŚMY.

 

Elena : czego się ten chop nie czepi to zaraz tragedia. Trzy mecze wygrali bo go nie było, POjawił się i przegrana.

adsenior said  2014-09-11 at 06:30

Na nic kasa władowana w grupę trzymającą sondaże, na nic kasa „ocieplająca wizerunek” – na każdym kroku, czy to słoneczko peruwiańskie, czy to KoBro doznają w spotkaniach z Polakami, a NIE USTAWIONYMI KLAKIERAMI, prawdziwego stosunku Rodaków do nich.

 Doznają „serdecznego wygwizdania”!

 

Zmieniony ( 11.09.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.