Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 139 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy II arrow Nawet Kopacz zawstydził język seks-edukatorów do DZIECI !
Saturday 04 April 2020 11:22:48.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nawet Kopacz zawstydził język seks-edukatorów do DZIECI ! Drukuj Email
Wpisał: bjad   
13.09.2014.

Nawet Kopacz zawstydził język seks-edukatorów do DZIECI !

 

W jednej z publikacji „Pontona” dla dzieci. „Jak się brandzlować. Co się robi, jak się brandzluje i co to jest orgazm”...

 

 

http://www.fronda.pl/a/nawet-kopacz-zawstydzil-jezyk-seksedukatorow,41579.html

 

 

Ewa Kopacz oburzyła się, gdy w Sejmie zacytowano fragmenty publikacji wspieranej przez MEN. Argumentowała, że… na sali znajdują się młodzi ludzie.

Mariusz Dzierżawski, pełnomocnik komitetu „Stop pedofilii”, odpowiadał na sali sejmowej na pytania posłów. Jedno z nich dotyczyło zagrożeń masturbacji. „Nie tylko standardy edukacji seksualnej wskazują, że to promocja masturbacji. W Polsce już działają tzw. seks-edukatorzy. Oni działają nieformalnie, ale przy wsparciu ministerstwa edukacji. Najbardziej znaną organizacją jest „Ponton”. I „Ponton” na swojej stronie proponuje, jako podręczniki tej seks-edukacji, „Wielkie księgi cipek i siusiaków’” – wyjaśnił Dzierżawski.

Zacytował też jedną z publikacji „Pontona”. „Jak się brandzlować. Co się robi, jak się brandzluje i co to jest orgazm” – zaczął cytować Dzierżawski, ale na sejmowej sali podniosła się potężna wrzawa. Wreszcie zainterweniowała Ewa Kopacz i przerwała Dzierżawskiemu.

„Nie no, wydaję mi się… Przepraszam bardzo, przepraszam bardzo… Przepraszam bardzo, czy zechciałby pan… Czy zechciałby pan zwrócić uwagę, tam też są młodzi ludzie” – mówiła Kopacz, wskazując na sejmową galerię. A to oznacza, że marszałek Sejmu de facto sama poparła inicjatywę „Stop pedofilii”, przyznając, jak oburzające jest to, czego uczą seksedukatorzy!

„Dzierżawski cytuje teksty seks-edukatorów skierowane do dzieci. Ewa Kopacz przerywa mu, bo na sejm-galeriach jest młodzież. Trafieni zatopieni” – skomentował na Twitterze Robert Tekieli.

 bjad/niezalezna.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.