Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 26 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rozbijanie polskości arrow SKANDAL !!! Zakazują Polakom symboli narodowych
Monday 01 March 2021 02:32:35.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
SKANDAL !!! Zakazują Polakom symboli narodowych Drukuj Email
Wpisał: Anna Wiejak   
14.09.2014.

SKANDAL !!! Zakazują Polakom symboli narodowych

 

 

Anna Wiejak  www.prawy.pl

 

Rozdawanie dzieciom w domu dziecka biało-czerwonych ulotek z napisem "Bóg, Honor, Ojczyzna" jest czymś niedopuszczalnym, ponieważ są to materiały propagandowe, których nie powinno się dawać dzieciom - uważa nowo powołany przez Fundację Batorego Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

- Dom Dziecka to miejsce gdzie muszą żyć dzieci i młodzież różnych wyznań, o różnych przekonaniach i różnych narodowości, to ma być namiastka ich domu - oburzali się przedstawiciele wspomnianego ośrodka, kiedy przy okazji wręczania dzieciom paczek Młodzież Wszechpolska dodawała do nich symbole narodowe. - Jak czułbyś się, wszechpolaku, gdyby do twojego domu miał przyjść Mikołaj a przyszedłby aktywista z Polskiej Partii Komunistycznej i przyniósł Ci swoje materiały propagandowe? - pytali. Ich zdaniem MW wykorzystała sytuację do przemycania treści, które nigdy nie powinny się tam znaleźć.

 

Cała sprawa to skandal, jakich dotychczas nie było. Szczególne oburzenie wywołuje postawienie polskiego patrioty na równi z przedstawicielem zbrodniczej organizacji, jaką była Polska Partia Komunistyczna, a polskich symboli narodowych, tak czczonych i szanowanych przez Polaków - z komunistycznymi materiałami propagandowymi. Jest to ewidentne znieważenie polskich symboli narodowych, na co w Kodeksie Karnym jest odpowiedni paragraf - grozi za to kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet do roku.

 Anna Wiejak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.