Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 139 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski arrow Światowa Wojna E. World War E.
Wednesday 21 April 2021 16:25:46.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Światowa Wojna E. World War E. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
28.09.2014.

Światowa Wojna E.  World War E.


Z cyklu: „Państwo istnieje tylko formalnie”.

 


dr J. Jaśkowski


Pamiętaj, jeśli jakąś chorobą nagle się interesują urzędnicy i politycy przygotowując ustawy, preparują je na zlecenie firm farmaceutycznych.


Poniżej mapa dziwnego przemieszczania się wirusa eboli z ufoludkami.

Zginęła w części pierwszej.
Skoki Eboli w AfryceGenerał major Darryl A. WILLIAMS, dowódca US Army Afrika z 3000 korpusu, jest już gotów do walki na śmierć i życie z wirusem.  Jak podano, jest wspomagany przez specjalistów ze znanego już nam Fortu Detrick - Centrum Broni Biologicznej US Army.
Wydatki na walkę z tą straszną epidemią ocenia się na miliard dolarów. Cała masa użytecznych trolli, od biologów poprzez aktorów, na politykach kończąc, występuje w massmediach głównego nurtu dezinformacji, nawołując do walki zbrojnej.
To jest ważne, na co przeznacza się te pieniądze?
A no na zakup specjalnych ubrań ochronnych z nadciśnieniem. Wiadomo, żadnej epidemii nie było, a stare się zleżały i trzeba kupić nowe. To, że wirus przenosi się tylko za pomocą krwi i płynów ustrojowych, czyli na przykład spermy i takie ubrania nic nie dają, nie ma znaczenia. Trzeba wymienić stare, a każdy pretekst jest dobry. Przecież głupi ludek i tak o tym nie wie.
Przypomina to dokładnie tzw. pomoc dla Jugosławii, w czasie wojny 1995 roku. Okazało się, że tylko 10% zrzutów pomocowych trafiło do zainteresowanych. Nie podano nigdy, ile paczek uległo uszkodzeniu podczas transportu z magazynów na lotniska itd.
Wiem, co mówię. W stanie wojennym w Polsce także portowcy i kolejarze ładowali transporty farby do Sowietów. Co i raz taka beczka z farbą spadała i wypadały puszki z szynką. No przecież jak „farba” się rozlała to jej już ładować z powrotem nie można było.
W „pomocy jugosłowiańskiej” także nie podano, jaki procent z właśnie likwidowanych magazynów armijnych załadowano na samoloty. Wiadomo, koszt likwidacji magazynów jest duży. A kto policzy rzeczy wysłane?
Podobnie wojsko polskie likwidowało swoje biblioteki. Zamiast przekazać do szkół, księgozbiory oddawano na makulaturę.

Dlaczego USA wysyła armię?
Pewnie dlatego, że w Sierra Leone wiedzą, że na ebola chorowały tylko osoby leczone w szpitalu, przy którym był wybudowany w 1976 roku oddział z Fortu Detrick. Oddział ten wybudowano specjalnie za 12 000 000 ówczesnych dolarów [chyba ze 100 000 000 obecnych]! Jak podawano to wcześniej, prezydent Sierra Leonne zabronił dalszych eksperymentów z ebolą.
Personel szpitala zastrajkował i żądał zniszczenia szpitala. Wybuchły zamieszki.
Podobne zamieszki wybuchły w Gwinei. Demonstranci obrzucali tak skutecznie personel medyczny, że zabito trzech lekarzy biorących udział w akcji ebola i dziennikarzy im towarzyszących. Jeden z dziennikarzy uciekł i przekazał informację o tym wydarzeniu.
Dodatkową ciekawostką jest użycie Joint Task Force - JTF – CS, podległych rozkazom United Northern Command, z siedzibą w Fort EUSTIN. JTF-CS został utworzony w 1990 roku zgodnie z ustawą kongresu z 1998 roku, Nunn-Lugar-Demenickiego, stworzonej w celu zapewnienia szybkiej reakcji rządu federalnego i reagowania na ataki terrorystyczne. Przypominam, że WTC  będzie dopiero za 3 lata.
Narodowy Plan Reakcji wszedł w życie w grudniu 2004 roku. Został zastąpiony w dniu 22 marca 2008 roku przez FEMA.
Problem polega na tym, że te plany nie przewidywały działań poza granicami USA.
No ale co my się będziemy tam tym przejmować.
Ostatnio pan premier Sierra Leone przestał się wypowiadać na temat eboli, a jego miejsce przejął dowódca sil zbrojnych tego kraiku. Wiadomo, wojskowi się szybciej porozumieją. Po co jakiś cywil w tym gronie.

Co powinieneś wiedzieć, Szanowny Rodaku, jako mieszkaniec 52 stanu?

   Pamięta prawo Newtona: masa zawsze ciagnie w dół!
   Dlatego nigdy nie wyobrazisz sobie ,
   tego co rząd może wymyśleć przeciwko Tobie.

Przede wszystkim to, że prezydent Obama podpisał w dniu 6 lipca 2012 roku dekret, umożliwiający w przypadku zagrożenia przejęcie władzy nad wszystkimi środkami komunikacji, łącznie z internetem. Dokument ten przyznaje DEPARTAMENTOWI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO prawo do pobierania z prywatnych serwerów informacji i zamykanie serwerów.
Lepiej więc ściągaj potrzebne informacje na własny dysk i utwórz dysk zapasowy albo wręcz  pisz potrzebne notatki na papierze.
Prasa amerykańska ogłosiła ALERT: Rząd Federalny może przejąć i zamykać wszelkie strony interentowe, które nie popierają, czy nie promują szczepionek i leków przeciwko epidemii, na przykład Ebola. A takie działania, jak widać, są bardzo niebezpieczne dla producentów szczepionek.
Ta ogłoszona Światowa Wojna z Ebolą jest napędzana zorganizowaną kampanią strachu.
16 września 2014 roku prezydent Obama wyraźnie stwierdził: „To rozprzestrzenia się szybciej i gwałtowniej, niż sadziliśmy.  Jeżeli nie zatrzymamy wybuchu, to mogą być setki i tysiące zakażonych. Spowoduje to głębokie implikacje społeczne i gospodarcze oraz zakłuci poważnie bezpieczeństwo nas wszystkich.”

Pan Prezydent nie mówi tego bezpodstawnie. Odpowiednie trole cały czas urabiają społeczeństwo. Na przykład dyrektor Centrum Badań Chorób Zakaźnych i Polityki Uniwersytetu w Minessocie, dr Michael Osterholm, stwierdził, że istnieje poważne ryzyko, że wirus przekształci się i zdobędzie możliwość zakażania drogą powietrzną.
Jak wiadomo, pomimo różnych mutacji w okresie ostatnich 40 lat, nic takiego nie zaobserwowano. W ogóle historia wirusologii nie zna takiego przypadku. Dowodami wprost były epidemie gazetowe, ogłaszane przez WHO i siostrzane instytucje lokalne, w czasie ptasiej i świńskiej grypy. Odpowiedni pijarowcy głosili to samo i okazało się, że to zwykłe oszustwo. Wirus nie posiada żadnego powinowactwa do komórek układu oddechowego. Co oczywiście nie oznacza, że nie będzie prób inżynierii genetycznej na stworzenie takowego powinowactwa.

Dr Horowith w 1998 roku już powiedział, że Ebola jest celowo zmodyfikowanym organizmem broni biologicznej. Potwierdza to przedstawiona na początku artykułu historia rozwoju tego wirusa. Jak podano mimochodem, od 1970 roku Fort Detrick prowadzi w Afryce badania broni biologicznej, pod pozorem szczepień i poprawy zdrowia czarnej ludności.
Nie jest to nic dziwnego, ponieważ rządy dziwnie reagują w sprawach tzw. zdrowia publicznego. Jak możemy to sami sprawdzić, od ćwierćwiecza rząd, rzekomo opierający się na wytycznych WHO, tworzy specjalne ustawy, karzące ludzi nie poddających się  szczepieniom. Z drugiej strony, pozwala na trucie ludności fluorem.
Wiadomo do 1940 roku, że fluor jest jedną z najgorszych trucizn. Fluor uszkadza układ nerwowy, powoduje raka, osłabia odporność. BMJ już w 1993 podał, że fluor uszkadza układ rozrodczy, nawet w bardzo małych dawkach powodując bezpłodność. Tak się dziwnie składa, że pomimo tej wiedzy ani komuniści, ani obecni kapitaliści, oczywiście w trosce o nasze zdrowie, nie zakazują sprzedaży past do zębów z fluorem i podawania tabletek z fluorem dzieciom.
Jak podałem wcześniej, jest to jeden z bezpośrednich dowodów na to, że żadnej zimnej wojny nie było. Chodziło o zysk koncernów farmaceutycznych, produkujących te pasty do zębów. W POlsce nadal działają setki gabinetów stomatologicznych oferujących fluorkowanie.
Pomimo, że metoda ta została ostro skrytykowana i nie ma żadnych podstaw naukowych, ani Ministersto, ani PZH, czy Izby Lekarskie, nie czynią żadnych kroków w celu zakazu stosowania tego trucia.
O tym, że przygotowania do „Światowej Wojny E” ruszyły pełną parą świadczą artykuły instytucji politycznych, takich jak CFR. Wyraźnie widać, że dostali polecenie. W wydaniu z 18 września Laure Garell Senior Fellow Global Health opowiada dyrydmały na temat wirusologii i epidemiologii, wyraźnie pod fałszywą flagą strachu. Celem jest interes.
Jest to wyraźnie widoczne w masmediach, ponieważ taki znany informatyk jak Bill Gates dał lekką rączką 50 milionów dolarów ONZ i CDC, w imię walki z Ebolą. Na partnerów tej walki wybrano Narodowy Instytut Zdrowia, ten sam, co robił doświadczeni  z kiłą i innymi chorobami zakaźnymi na mieszkańcach Ameryki Południowej i nie tylko. Innym wspólnikiem do tych pieniędzy jest US Army Medical Instytut USAMRIID.
Amerykanie są jak zwykle bardzo dokładni i postanowili wybudować aż 1700 miejsc szpitalnych [łóżek] w Afryce. Na same worki do ciał oraz ubiory ochronne postanowili wydać 23 800 000 dolarów. A przecież sami mówili, że ebola nie przenosi się drogą powietrzną. To dlaczego wydają miliony na nadciśnieniowe ubiory?

Nie bój nic, Szanowny Podatniku. Całość, to o wiele większe kwoty. Wstępnie planuje się wydać 987 800 000 dolarów. Na tyle pragną te gremia naciągnąć podatników. Nie ma żadnej wątpliwości, że krajowy rząd nad Wisłą weźmie w tym udział. Widać to wyraźnie po stopniowaniu informacji gazetowo – telewizyjnych, także dla lekarzy.
Prasa zachodnia podaje, że wojskowe zamrażarki są pełne broni biologicznej: „Setki dodatkowych fiolek, liofilizowanych [wysuszonych] egzotycznych patogenów zostały wykryte w laboratoriach rządowych Narodowego Instytutu Zdrowia”.
O tym, że prace nad broniami biologicznymi trwają cały czas, świadczy kariera sowieckiego zbiega, dr Konstantego Alibiekowa, pierwszego zastępcy Dyrektora Broni Bilogicznej w latach 1988 - 1992, który  uciekł do USA. Departament Obrony korzysta z jego wiedzy.
Historia ostatnich 100 lat, na całym świecie powtarzana, udowodniła, że w żadnym wypadku nie można ufać aktorom sceny politycznej zebranym w rządach. Obecnie widać, że to właśnie instytucje rządowe, takiej jak CDC, wytwarzają jak najwięcej strachu i sieją panikę. Urzędnicy otrzymali prawo zatrzymywania i izolowania każdego podejrzanego o zakażenie. Podkreślam: „podejrzewają”. Już obecnie głośno się krzyczy o szczepieniu niesprawdzoną szczepionką.
Przypominam, że producenci szczepionek nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej, ani finansowej, za powikłania poszczepienne. Także instytucje rządowe nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wybór szczepionki do przymusowych szczepień - żadna z polskich instytucji ani w 1973 roku, po wywołaniu epidemii polio, ani w 1996 roku, po zgonach po szczepionce koreańskiej. Nikt nie został ukarany.

Dziwnym trafem, nie wspomina się też, że dobrym środkiem przeciwko wirusowi ebola są zioła goldenseal i echinacea purpurea.

Tak więc z jednej strony ebola jest genetycznie przygotowaną bronią biologiczną, a z drugiej strony, przy okazji można zarobić.
Cholerę na Haiti także przywlekło ONZ. Z licznie deklarowanej pomocy rozmaitych rządów i organizacji podobno niewiele dotarło do poszkodowanych.

A podobno znaną od czasów biblijnych profilaktyką przed epidemiami jest kwarantanna. Gdyby naprawdę chodziło o walkę z wirusem, wystarczyłoby zamknąć niebo nad Sierra Leonne, także dla samolotów wojskowych, i wirus, podobnie jak w poprzednich epidemiach, wygasłby samoistne. Przecież trudno sobie wyobrazić, aby ci mieszkańcy najbiedniejszego kraju Afryki [PKB poniżej 500 dolarów rocznie], posiadali jakiekolwiek prywatne samoloty i sami latali do Europy, czy Ameryki. Bieda jest taka, że w czasie ogłoszonego w zeszłym tygodniu stanu wyjątkowego i zakazu opuszczania mieszkań, ludzie wychodzili  z mieszkań w poszukiwaniu żywności, ponieważ byli za biedni, aby kupić sobie żywność na 3 dni. Dlaczego wprowadzono zakaz opuszczania mieszkań? Ponieważ odpowiednie służby chodziły po mieszkaniach i aresztowały wszystkie osoby podejrzane o zakażenie.

No tak, ale gdyby ogłoszono kwarantannę dla tego regionu, to starsi i mądrzejsi by nie zarobili. A takie Chiny nałożyły właśnie na GSJ prawie 500 000 000 kary za łapownictwo. I gdzie ten biedny koncern ma to sobie odbić?

Ps. Pamiętaj, Szanowny Czytelniku! Tam, gdzie pojawia się dobroczyńca B.Gates, tam, jak sam to powiedział, chodzi o depopulację. Od lat 70. ubiegłego wieku podaje się w szczepionce DePerTe przeciwciała przeciwko ludzkiej gonadotropinie hCG. W jakim celu? Ano po zapłodnieniu te przeciwciała powodują tzw. samoistne poronienia [Autorzy z Uniwersytetu w Edenburgu RJ Atken i wsp. BMD t49, 1993. Podobne prace podał Lancet 16 maja 1992 r.]

A wszystko zaczęło się od pana Kissingera i jego Studium Bezpieczeństwa Narodowego Memorandum 200 z 1974 roku. Ale to inna historia.
Wracając do szczepionki. Dlatego tak często się ją powtarza i straszy matki koniecznością „przypominania” dawki po każdym zadrapaniu. I jak Państwo widzicie, żadnej agencji zdrowia publicznego ani izbom lekarskim to nie przeszkadza.

PS. Twardy dowód że wszystko jest uzgodnione na szczytach. Przecież do walki z epidemią nie potrzebne jest wojsko tylko lekarze, pielęgniarki etc. Prezydent Obama wysłał armię, nie czekając nawet na pozory czyli zaporszenie przez prezydenta Sierra Leone. Sowieci jednak zachowywali pozory. Zawsze otrzymywali najpierw prośbę o pomoc. Wysłanie tak silnego korpusu do Afryki, bez nawet fikcyjnego zaporszenia świadczy jednoznacznie, że Afryka jest nadal kolonią.
W związku z tym, że żaden z komentatorów nie ruszył tego tematu świadczy to o .........[wpisać właściwe słowo].
P.S 2 Pisałem już, że internetowe strony o medycynie alternatywnej są prowadzone w większości przez firmy farmaceutyczne. Wniosek z „epidemii” eboli. Jeżeli strona internetowa straszy epidemią, to jest to strona  z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnościa prowadzone za pieniądze Big -Farmu.
P.S
Twardym dowodem potwierdzającym moje spostrzeżenia, że od 1917 roku nigdy nie było zatargow USA -  Rosja i jest to tylko gra dla ludków w kraju nad Wisłą i nie tylko,  jest poniższa mapa. Są to radary wczesnego ostrzegania zainstalowane w Rosji. ŻADEN NIE JEST SKIEROWANY NA NATO I EUROPĘ. Czyli Rosja absolutnie jest pewna braku zainteresowania NATO wschodem. Wschód jest zagrożeniem tylko dla myślących inaczej Trolli.


http://russianforces.org/blog/2014/09/updated_map_of_russian_early-w.shtml


Czego jeszcze więcej potrzeba?


http://www.webmd.com/cold-and-flu/news/20091112/over-22-million-in-us-had-h1n1-swine-flu
http://jonrappoport.wordpress.com/2012/06/27/how-swine-flu-was-invented/
http://jonrappoport.wordpress.com/2014/04/26/aftershocks-from-my-interview-with-sharyl-attkisson/
http://www.naturalnews.com/046867_dengue_fever_vaccine_GM_mosquitoes.html#ixzz3Dys1vH4d
http://www.naturalnews.com/036417_Glaxo_Merck_fraud.html
http://www.naturalnews.com/046946_Ebola_outbreak_vaccines_patents.html
http://www.naturalnews.com/046946_Ebola_outbreak_vaccines_patents.html#ixzz3DysBKd1h
http://www.naturalnews.com/046868_Ebola_deaths_epidemic_West_Africa.html#ixzz3DysXiqF2
http://politicalvelcraft.org/2014/09/19/the-manufacturing-of-the-ebola-al-qaeda-and-isis-terror-virus/
http://www.prisonplanet.com/virologist-its-too-late-ebola-will-kill-5-million.html
http://www.dw.de/unstoppable-is-ebola-mutating-with-unknown-consequences-before-our-eyes/a-17912329
http://mashable.com/2014/09/17/ebola-survivor-we-cant-afford-to-wait-to-take-action/
http://mashable.com/2014/09/16/u-s-military-3000-ebola/
http://mashable.com/2014/09/12/who-ebola-help-cuba/
http://www.polishclub.org/2014/08/08/dr-jerzy-jaskowski-ebola-interes-za-100-000-000-dolarow-czesc-ii/
http://www.polishclub.org/2014/08/03/dr-jerzy-jaskowski-sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-czesc-i/
http://gloria.tv/media/K6G96UARoak
http://www.polishclub.org/2013/01/15/dr-jerzy-jaskowski-grypa-lekarze-ostrzegaja-dezinformacje-handlarzy-szczepionek-cz-i/
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12275&Itemid=119
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13395&Itemid=119
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11547&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10667&Itemid=5
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11185&Itemid=53
http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-czyli-organizacja-glupoty-w-polsce-1/


Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami jest zalecane, szczególnie pozostawianie w przychodniach lekarskich.


kontakt:  jerzy.jaśkowski@o2.pl


Skoki Eboli w Afryce

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.