Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow Warszawa: Płacimy milion[-y] na promocję homoseksualizmu
Wednesday 08 July 2020 14:55:02.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Warszawa: Płacimy milion[-y] na promocję homoseksualizmu Drukuj Email
Wpisał: Leszek Szymowski   
01.10.2014.

Warszawa: Płacimy milion[-y] na promocję homoseksualizmu

 

[Ten „Milion” to tylko na lambdę – a przecież na ciągle płonącą TĘCZĘ i Jej całodobową ochronę też płacimy.. .   Gomoryci deklarują: „Naszą pracę ukierunkowujemy na wewnętrzny rozwój społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, działając w wymiarze lokalnym i krajowym”  md]

 

Leszek Szymowski 2014-9-29 pch24

 

Rządzona przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz Warszawa wydaje z kieszeni podatnika setki tysięcy złotych na wspieranie instytucji propagującej homoseksualizm. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że prezydent wydała na ten cel [Lambda md] niemal milion złotych.

 W styczniu 2013 roku Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zawarł umowę ze Stowarzyszeniem Lambda - kontrowersyjną organizacją walczącą o prawa gejów i lesbijek. Na podstawie tej umowy (sygnatura CKS-ZD-OSM/B/X/3/3/86/17/2013/NGO) miasto stołeczne zapłaciło warszawskiej fundacji Lambda 90 000 zł za projekt „kształcenia wolontariuszy na potrzeby zadań statutowych organizacji, które to zadania kierowane są do mieszkańców m. st. Warszawy". O tym projekcie czytamy:

 Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych podjęciem pracy wolontarystycznej w towarzyszeniu Lambda Warszawa. W 2013 roku zostanie zrekrutowanych 20 osób, które następnie przejdą serię szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia wolontariatu. Przewidziane są m.in. szkolenia wyjazdowe, które odbędą się w ramach obozu letniego. Osoby uczestniczące w projekcie mają do wyboru trzy ścieżki specjalistyczne: pomocową, prawną i edukacyjną. Zadania wykonywane przez nowe wolontariuszki i wolontariuszy realizowane są pod opieką tutorów i tutorek, zapewniona jest także superwizja. Celem projektu jest zwiększenie liczby osób pracujących wolontariacko w organizacji oraz podnoszenie ich kompetencji do realizowania zadań statutowych.

 O tym jakie są to działania, znajdujemy informacje na stronie internetowej Lambdy: Naszą pracę ukierunkowujemy na wewnętrzny rozwój społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, działając w wymiarze lokalnym i krajowym. 

Nie jest to odosobniony przypadek. Wcześniej miasto przekazało kwotę 80 000 złotych, miasto przekazało stowarzyszeniu na trzyletni projekt profesjonalnego wsparcia osób dorosłych używających i nadużywających alkoholu w motywowaniu do podejmowania działań prozdrowotnych. Również na początku 2012 roku ratusz zawarł z tym stowarzyszeniem umowę, na podstawie której przekazał 60 tys. zł na „Prowadzenie poradni internetowej zajmującej się profilaktyką uzależnień, poradnictwem psychologicznym, prawnym i socjalnym, poradnictwem w zakresie bezpieczniejszych zachowań seksualnych". Następnie, miasto wydało prawie 56 tysięcy złotych na program "Nie daj się uśpić", zdefiniowany jako program ograniczania ryzyka szkód zdrowotnych związanych z przyjmowaniem środków psychoaktywnych, w tym alkoholu wśród mężczyzn mających seks z mężczyznami oraz kobiet mających seks z kobietami na terenie Warszawy.

 Wydatki z roku 2013 są i tak o wiele mniejsze niż w roku ubiegłym. W 2012 roku na podobne programy Hanna Gronkiewicz - Waltz wydała z kasy miasta prawie 300 tysięcy złotych. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że pani prezydent wydała na Lambdę niemal milion złotych. Zapłacił za to warszawski podatnik. Tymczasem Warszawa jest jednym z najbardziej zadłużonych polskich miast.

 Leszek Szymowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.