Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow EBOLA, pomór świń i dzików, ptasia grypa arrow Pandemia dziecięcych chorób oddechowych w USA
Wednesday 21 April 2021 06:12:45.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pandemia dziecięcych chorób oddechowych w USA Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
02.10.2014.

Pandemia dziecięcych chorób oddechowych w USA

 

Prof. Maria Majewska

 

W praktycznie wszystkich stanach USA od paru miesięcy szaleją epidemie  jakiejś  zarazy,  które powodują  u dzieci ciężkie zaburzenia oddechowe.  Tysiące  duszących się dzieci trafiły do szpitali.   Na razie nikt nie umarł.   Wg. oficjalnej wersji agencji medycznych – odpowiedzialny za te epidemie jest enterowirus D68 (podobny do polio), ale teoretycznie nie wywołujący paraliżu.

    Nie mniej  10 dzieci w  stanie Kolorado zostało sparaliżowanych.  Chorują głownie dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym i to  tylko lub głównie te zaszczepione przeciw polio i wszelkim innym chorobom.  Istnieje podejrzenie,  że chorobotwórczy wirus został tym dzieciom wszczepiony w jakichś szczepionkach (najprawdopodobniej wirusowych takich jak IPV, MMR, varicella,  grypa, żółtaczka, HPV).  

Wskazuje na  to także fakt, że ta epidemia wybuchła nagle na całym wielkim terytorium USA,  co nigdy nie zdarza się w przypadku epidemii naturalnych.

Jeśli chorobotwórcze zanieczyszczenia faktycznie znajdują się w szczepionkach,  to należy oczekiwać  podobnych epidemii także w innych krajach, bo wszędzie na ogół stosowane są te same korporacyjne szczepionki.

  Dlatego szczepiącym rodzicom radzę na jakiś czas powstrzymać  się ze szczepieniami dzieci, przynajmniej do czasu, kiedy ta sprawa się nie wyjaśni.  Lepiej dmuchać na zimne.

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.