Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Postanowiono, że Lecha Kaczyńskiego "zetrzeć na proch" trzeba w sensie dosłownym. Wyszperane 2/10/14
Tuesday 15 October 2019 01:15:32.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Postanowiono, że Lecha Kaczyńskiego "zetrzeć na proch" trzeba w sensie dosłownym. Wyszperane 2/10/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek BEZEG   
03.10.2014.

Postanowiono, że Lecha Kaczyńskiego "zetrzeć na proch" trzeba w sensie dosłownym. Wyszperane 2/10/14

 

 

Jacek BEZEGTak nam dopomóż Bóg – ksiądz Stanisław Małkowski w Toronto
http://wirtualnapolonia.com/2014/10/01/tak-nam-dopomoz-bog-ksiadz-stanislaw-malkowski-w-toronto/


27 września 2014 roku w Warszawie – w Katedrze św. Jana, przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego i na Cmentarzu Wojskowym – planowany był pogrzeb Bohaterów wrzuconych w latach komunistycznego terroru 1947-53 do dołów śmierci na tzw. „Łączce” w pobliżu ówczesnego Cmentarza Komunalnego na Powązkach.
Ten pogrzeb w tym terminie nie odbył się…Spotkanie z Tadeuszem Płużańskim (Prezesem Fundacji „Łączka”) i Arkadiuszem Gołębiewskim (autorem filmu „Kwatera Ł”) poprzedzone emisją tego filmu, wyjaśnia dlaczego taki pogrzeb nie odbędzie się teraz i w najbliższej przyszłości…

http://www.ekspedyt.org/raven59/2014/09/29/29638_dlaczego-nie-bedzie-pogrzebu-zolnierzy-wykletych.html
https://www.youtube.com/watch?v=QgWKS2nvLGITe ważne powody znamy. Postanowiono, że Lecha Kaczyńskiego „zetrzeć na proch” trzeba będzie w sensie dosłownym, a na jego miejsce jest już wyznaczony inny niż Tusk kandydat. I tak Lech Kaczyński w wyniku zamachu ginie pod Smoleńskiem wraz z całą delegacją udająca się na uroczystości katyńskie. Tego samego 10 kwietnia 2010 roku łamiąc konstytucję, czyli bez urzędowego stwierdzenia zgonu głowy państwa Komorowski natychmiast rozpoczyna pełnienie jego roli, a po przedterminowych wyborach, 6 sierpnia 2010 roku zostaje przed Zgromadzeniem Narodowym zaprzysiężony na prezydenta. Warto pamiętać, że niemal natychmiast włącza się on w amerykańską politykę „resetu” z Rosją i śladem Niemiec zaczyna śpiewać na putinowską nutę oraz traktować wschodnią azjatycką dzicz niczym pełnokrwistych Europejczyków.
Oczywiście wielką naiwnością, jest mówienie, że Lecha Kaczyńskiego mogły zamordować miejscowe WSI-oki, bez żadnej pomocy czy inspiracji z zewnątrz.
. Ten zamach musiał mieć niejednego możnego mocodawcę, a miejscowi renegaci do wynajęcia pełnili zapewne rolę drobnych podwykonawców.

O tym, że Jarosław Kaczyński zdaje sobie doskonale sprawę z powodów, jakie doprowadziły do zgładzenia jego brata świadczy ten fragment wywiadu udzielonego kiedyś tygodnikowi „Do Rzeczy”: Niezależnie od tego, jak bardzo jest to teraz zakłamywane, za jego czasów liczono się z nim. A co za tym idzie – liczono się z Polską. Miał opinię w amerykańskich analizach, że jest niesterowalny, ale że potrafi tworzyć koalicje, czyli że trzeba się z nim liczyć. Potrafił to robić – wymuszać na silniejszych korzystne dla nas decyzje. Pokazał, że Polska ma wystarczający do tego potencjał. Że nie trzeba prowadzić polityki takiej, jaka dziś jest prowadzona. Pewnie za to zapłacił życiem, ale to pokazał.
W dobie polityki resetu przywódca niesterowalny i nie patrzący na Rosję przez różowe okulary, ale przez lupę był niewygodny nie tylko dla Putina, ale również dla Angeli Merkel i Baraka Obamy. Po raz kolejny okazało się, że „wśród prawdziwych przyjaciół, psy zająca zjadły”, a ci przyjaciele nawet nie raczyli pojawić się na uroczystościach pogrzebowych prezydenckiej pary.


Pisanie i mówienie, że Tusk sam z własnej woli zrezygnował w 2010 roku z kandydowania, a z kolei dzisiaj zapracował sobie uczciwie na stanowisko „prezydenta UE” czy twierdzenie, że Ewa Kopaczyna powołała właśnie swój autorski, czyli wymyślony przez siebie rząd jest dziecięcą naiwnością, żeby nie powiedzieć głupotą. Partię pokera na tym naszym nadwiślańskim karcianym stoliku rozgrywają nietutejsi Wielcy Szu. My możemy co najwyżej w wyborach zadecydować kto zagra tymi znaczonymi od lat kartami.
http://wirtualnapolonia.com/2014/09/29/wielcy-szu-lerzy-okupuja-polske/


Jedyny sojusz jaki może uratować naszą Ojczyznę to Jedność nas wszystkich. Historia pokazała, że żadne sojusze nam nie pomogły. Zawsze w chwilach próby pozostawaliśmy sami, zdani tylko na siebie i to wtedy najlepiej nam wychodziło. Teraz będzie tak samo, więc może dobrze by było by każdy z nas w swoim sumieniu rozeznał te siedem grzechów przeciwko jedności i rozpoczął drogę naprawy. Nikt nam nie pomoże jak sami sobie nie pomożemy. Możemy liczyć tylko na siebie. Historia lubi się powtarzać, a tylko głupi nie wyciąga wniosków z tej nauki.
http://www.ekspedyt.org/judyta/2014/09/24/29536_ks-miroslaw-cholewa-siedem-grzechow-przeciwko-jednosci.htmlSkandal i raban na debacie prezydenckiej w Lublinie
http://wirtualnapolonia.com/2014/10/02/skandal-na-debacie-prezydenckiej-w-lublinie/Oczywiście, w dobie telewizji satelitarnej, wielokanałowej etc., nie można mediów twardo zresetować jak 13 grudnia 1981 r. i sprawić, by zamiast obrazu był „śnieg”, a zamiast dźwięku szum zakłóceń, ewentualnie przemówienie Generała powtarzane między pasażami „muzyki poważnej” (bo i chwila wiekopomna, nastrojowa, poważna). Coś musi być na antenie, po prostu. Zrazu więc na antenach telewizyjnych widać ludzi będących właśnie w studiu, komentujących na gorąco „napływające wieści”. Potem widać, a najczęściej słychać, co poniektórych reporterów „czekających w Katyniu” przekazujących kolejne „wieści”.
Później zaś widać Krakowskie Przedmieście, na którym TVP instaluje kamery, by filmować warszawiaków i ich reakcje na „wieści” – planowana wcześniej transmisja z Katynia zamienia się poniekąd w transmisję z Warszawy. Tak to się zaczyna największa medialna historia III RP w dobie nieustającej „transformacji”. Tym razem przy rzewnych dźwiękach muzyki z filmu Różyczka.
Katastrofa smoleńska” zostaje na antenach ogłoszona, lecz nie pokazana. Skoro wszak „nie było mediów” w różnych istotnych miejscach, to i nie mogła się zarejestrować sama „katastrofa”[30]. Gdyby żurnaliści akurat czekali na Siewiernym, to by się wszystko udokumentowało – ale jeśli już do „katastrofy” doszło, to nie ma co się oglądać wstecz, należy patrzeć w przyszłość, co będzie dalej „z tą Polską”. Taką „perspektywiczną” postawę zajmują wtedy media.
Brak zdjęć z Okęcia i Smoleńska[31] nie jest najmniejszym problemem, bo już trzeba się zastanawiać, kto zajmie stanowiska zabitych, jak się zmieni scena polityczna, kiedy przyspieszone prezydenckie wybory itd
.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13879&Itemid=119&limit=1&limitstart=1


Rządzona przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz Warszawa wydaje z kieszeni podatnika setki tysięcy złotych na wspieranie instytucji propagującej homoseksualizm. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że prezydent wydała na ten cel niemal milion złotych.
   http://www.pch24.pl/setki-tysiecy-zlotych-na-promocje-homoseksualizmu,25702,i.html#ixzz3EsjnRGsF


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie odrzucił wczoraj skargę Fundacji Lux Veritatis w sprawie wysokości naliczonej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji opłaty koncesyjnej, dającej prawo do nadawania Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie telewizji naziemnej. Oznacza to zgodę na praktykę pobierania opłat koncesyjnych za okres, w którym nadawca nie miał możliwości nadawania w zakresie przyznanej mu częstotliwości, bo tę zajmował inny podmiot. Jakby tego było mało, KRRiT pod pretekstem propagowania działań sprzecznych z prawem obłożyła Fundację karą 50 tys. złotych. Od obu decyzji Fundacja zapowiada odwołanie.
http://wirtualnapolonia.com/2014/10/02/kara-za-wrazenia/


Homoseksualiści bez prawa do terapii?
http://razem.tv/film/homoseksualisci-bez-prawa-do-terapii


Sejm chce przemycić "homomałżeństwa" do Polski – zaprotestuj!
http://www.protestuj.pl/sejm-chce-przemycic-homomalzenstwa-do-polski---zaprotestuj-,26,k.html


Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję wiążący dla władzy." -- M.Todd

Zmieniony ( 03.10.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.