Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Czy niezalezna.pl jest prostytutką? Ile bierze za sztos a ile za noc?
Sunday 31 May 2020 06:14:10.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Czy niezalezna.pl jest prostytutką? Ile bierze za sztos a ile za noc? Drukuj Email
Wpisał: PZ   
13.10.2014.

Czy niezalezna.pl jest prostytutką? Ile bierze za sztos a ile za noc?

 

Wydawałoby się, że niezalezna.pl to portal "prawicowy" o konkretnej linii o charakterze nakierowanym na naprawę Rzeczpospolitej, piętnujący zdrady itd... 

 

Nic bardziej mylnego - widać, iż KASA jest tam bardziej pożądana niż zasady. Pomijam zamieszczanie wszelkiego typu reklam często wprowadzających w zakłopotanie odbiorców ale  kiedy zobaczyłem reklamujących się - p. Trelę z SLD oraz p. Zdanowską z PO oboje kandydujących na prezydenta miasta Łodzi, utwierdziłem się w przekonaniu, że niektórym trudno nie być ową "prostytutką" kiedy w grę wchodzą pieniądze. Tak "ladacznicą" bo ta przyjmuje pieniądza prawie od każdego... 

 

Co gorsza - to przypominam jak niezalezna.pl piętnowała  (i słusznie) inne media, że finansują się z np. postkomunistycznych funduszy  ... no i co ? 

Tak trudno się nie sprzedać za kilka srebrników...?

 

Na tym przykładzie widać, iż niewielu nas zostało... niewielu.

Piotr Z

 

PS

Oczywiście chciałem przekopiować te reklamy i tu wkleić ale mi się nie udało. One pojawiły się dzisiaj - w niedzielę, w okienku na głównej stronie obok news`a (po lewej stronie).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.