Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 14 arrow SĄD niezawisły: Sprawa Marysi trwała 10 minut.
Sunday 05 April 2020 15:02:40.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
SĄD niezawisły: Sprawa Marysi trwała 10 minut. Drukuj Email
Wpisał: policja ??   
14.10.2014.

SĄD „niezawisły”: Sprawa Marysi trwała 10 minut.

 

Sprawa Marysi Kołakowskiej została zmanipulowana? Dziwne protokoły przesłuchań

 

13.10.2014 Sprawa Marysi

====

ARGUMENTY LEWICY

 

Dokumentacja w sprawie Marysi została zmanipulowana. We wniosku, jaki policja kieruje o ukaranie, i opisie meldunku, są opisane rzeczy nieprawdziwe, które nie miały miejsca. Są tam sprzeczności, w które sąd nie wnikał i których nie analizował. Sprawa Marysi trwała bardzo krótko… 10 minut. To pokazuje, że była wola skazania Marysi - mówi Andrzej Kolakowski, ojciec Marii, skazanej przez sąd za protest wobec spektaklu "Golgota Picnic".

Pana córka Maria Kołakowska protestowała przeciwko bluźnierczemu „spektaklowi” „Golgota Picnic”. Została skazana przez sąd na 40 godzin prac społecznych. Państwo zapoznaliście się z aktami i okazało się, że nie wszystko się zgadza?


Policja, składając dokumenty do prokuratury, włączyła w sprawę Marysi protokoły przesłuchań moje i żony, które były prowadzone do innej sprawy – pobicia Marysi. Te dwa protokoły przerzucono do sprawy Marysi za tzw. czyn chuligański. Jak się patrzy na dokumentację sprawy, to na dokumentach nadana jest sygnatura RSOW. Tylko na przesłuchaniu żony i syna nie ma takiej sygnatury. One mają urywane zdania, jakby dwa zostały złączone w jedno. Coś w tylu, przytaczam z pamięci: „Córka od 10 lat jest harcerką i żołnierzy wyklętych”. Żona poprawiała swój protokół, bo był źle napisany stylistycznie, ale teraz okazuje się on innym tekstem, bez żadnego logicznego sensu.

To pozwala przypuszczać, że dokumentacja w sprawie Marysi została zmanipulowana. We wniosku, jaki policja kieruje o ukaranie, i opisie meldunku, są opisane rzeczy nieprawdziwe, które nie miały miejsca. Są tam sprzeczności, w które sąd nie wnikał i których nie analizował. Sprawa Marysi trwała bardzo krótko… 10 minut. Rozpoczęła się o godz. 7:40 i zakończyła o 7:50. Sąd nie podważył też kłamliwych informacji. To pokazuje, że była wola skazania Marysi.
 
Jakie Państwo podejmiecie dalsze kroki?
Składamy sprzeciw, chcemy, aby postępowanie odwoławcze spowodowało umorzenie tego postępowania, aby skazujący wyrok na Marysię nie zapadł.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.