Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O UE - część II arrow NO means NO ! - UE - podpisz!
Tuesday 15 October 2019 00:49:02.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
NO means NO ! - UE - podpisz! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
27.09.2009.

Europejczycy piszą tu prawdę o “drugim głosowaniu” nt. „Traktatu lizbońskiego”. Warto przeczytać, bo NAS to będzie dotyczyło - i bolało. Strona jest po angielsku i niemiecku. Warto podpisać.

 The EU concerns us all!

The Lisbon Treaty:

·         will provide the legal foundation for the whole EU

·         in order to become effective must be ratified by all 27 member states

·         was already turned down as a „constitutional treaty" in 2005 by voters in national referendums in France and the Netherlands

·         was turned down as the „Lisbon Treaty" in July 2008 by the Irish population

·         the populations of the other EU countries were not even asked to vote

The 2nd referendum

In order to convince the Irish electorate to vote Yes, their own government and the EU Council have made – legally non-binding – promises regarding neutrality, their own EU commissioner, tax law and abortion. However, they will be voting a second time on exactly the same contract as before.  [...]

http://www.no-means-no.eu/index.php?set_language=en&cccpage=home

 

Zmieniony ( 27.09.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.