Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow Dawniej szydzili: "Wasze ulice, nasze kamienice". Teraz krzyczą: "Miasto Jest Nasze" !!!!
Monday 17 February 2020 13:02:30.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dawniej szydzili: "Wasze ulice, nasze kamienice". Teraz krzyczą: "Miasto Jest Nasze" !!!! Drukuj Email
Wpisał: Śpiewak   
14.10.2014.

Dawniej szydzili: „Wasze ulice, nasze kamienice”. Teraz krzyczą: „Miasto Jest Nasze” !!!!

 

Przed wojną (II ) jak i za młodości Michnika, Żydzi szydzili: „Wasze ulice, nasze kamienice” . I to ostatnie przy pomocy fałszowanych ksiąg wieczystych robili i dalej robią. Mamy dowody.

 

Ale teraz poszli dalej. Śpiewają z innego klucza. Krzyczą: „Miasto Jest Nasze”!!!!  Jan Śpiewak, ten z klanu Śpiewaków, co to i socjologiem są i dzieciom ofiarom pedofilów przez „Kidprotect” coś rąbną :

[szef fundacji Kidprotect Jakub Śpiewak (39 l.) bez cienia zażenowania pokazywał się publicznie w ciuchach i gadżetach kupionych za pieniądze, które miały być przeznaczone na pomoc ofiarom pedofilów. I choć przyznał się do winy, prokuratura do tej pory nie postawiła mu zarzutów. Dlaczego?” http://www.se.pl/multimedia/galeria/104074/ten-zegarek-tez-kupies-za-kradzione/  W swoim blogu Jakub Śpiewak napisał: "mój Tata (Jan, a nie Paweł Śpiewak)"

Więc ten Jan (-ek) S. co to aktorkę Wrzesińską wyrzucił z domku na Ujazdowie przy wydatniej pomocy BUFETOWEJ, chce być ...prezydentem Śródmieścia..

 

Krzyczy: „Miasto Jest Nasze”!!!!   

 

A Neo- FRONDA oraz „TV Republika” też śpiewają  w tym chórze, ale innymi głosami.

Hucpa, czy Hutzpah ?

Zmieniony ( 14.10.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.