Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Bomba z opóźnionym zapłonem: Osławiony pakiet energetyczno-klimatyczny. Wyszperane 18/10/14
Friday 18 October 2019 00:44:27.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Bomba z opóźnionym zapłonem: Osławiony pakiet energetyczno-klimatyczny. Wyszperane 18/10/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
19.10.2014.

Bomba z opóźnionym zapłonem: Osławiony pakiet energetyczno-klimatyczny. Wyszperane 18/10/14


Jacek Bezeg

Co więc takiego zobaczyli profesorowie z Białegostoku, że do dziś nie mogą wyjść ze zdumienia?

Po pierwsze: stwierdzili, że włożony do wody komunikant rozpuścił się tylko częściowo. Z niezrozumiałych przyczyn prawa chemii uległy zawieszeniu.
 Po drugie: odkryli, że tkanka na komunikancie to fragment mięśnia sercowego człowieka, w sposób strukturalny zrośnięty z opłatkiem. Naukowcy podkreślają, że tego typu przenikanie się ciała i chleba jest zjawiskiem nigdy dotąd nie obserwowanym w przyrodzie. Wiedza naukowa nie tylko nie zna tego typu przypadków, ale wręcz wyklucza ich zaistnienie. Było to zjawisko tak niezwykłe, że dwójka patomorfologów długo obserwowała je zarówno przez mikroskopy świetlne, jak i przez elektronowy mikroskop transmisyjny, a jednak badana rzeczywistość trwała uporczywie w stanie zaprzeczającym współczesnej wiedzy biologicznej.
 Po trzecie: tkanka ludzka, przebywając tak długo zarówno w wodzie, jak i w korporale, powinna ulec procesowi martwicy, czyli obumierania. Tymczasem uczeni odkryli, że wykazuje ona zachowania charakterystyczne dla mięśnia sercowego w stanie agonalnym. Zaobserwowane procesy segmentacji i fragmentacji mogą zachodzić jedynie we włóknach niemartwiczych, a więc w organizmie, który znajduje się w okresie przedśmiertnym.
http://www.pch24.pl/serce-w-agonii,31450,i.html#ixzz3G7NgPJff


Więc cóż ma uczynić chrześcijanin-katolik, jeśli jakaś cząsteczka Kościoła oderwie się od wspólności powszechnej wiary? Nic innego, jedno przedłoży zdrowie całego ciała nad członek zakaźny i zepsuty. A jak ma postąpić, jeśliby jakaś nowa zaraza już nie cząstkę tylko, lecz cały naraz Kościół usiłowała zakazić? Wtedy całym sercem przylgnąć winien do starożytności: tej już chyba żadna nowość nie zdoła podstępnie podejść.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14038&Itemid=46

Największe horrendum przed nami – bomba z opóźnionym zapłonem: Osławiony pakiet energetyczno-klimatyczny – podpisany osobiście przez PDT w grudniu 2008 r. W retoryce PO jest podnoszona rola prezydenta Kaczyńskiego w tej mierze, tyle tylko, że wg PLK rokiem bazowym dla rozliczeń miał być r. 1990, a Tusk zgodził się na 2005. To skutkuje mniej więcej stratą Polski rzędu kilkuset miliardów zł do r. 2020 oraz podwyżką cen energii elektrycznej o 100%, a co za tym idzie utratą kilkuset tysięcy miejsc pracy (są na ten temat ekspertyzy zlecone przez ZZ Solidarność – po prostu – inwestorzy uciekają z kraju, w którym jest droga energia el.). Ponadto, cały ten pakiet rozlicza w praktyce CO2 emitowany przez elektrownie węglowe, a pozostawia wolną od opłat emisję CO2 w wyniku spalania benzyn i gazu – oczywiście tej emisji jest kilkakrotnie więcej niż z elektrowni i gdyby ją wziąć pod uwagę, to płatnikami byłyby bogate państwa zachodnie UE, nie Polska – więc należało zamiast pakietu klimatycznego skonstruować pakiet energetyczno-klimatyczny, a to zasadnicza różnica. Cóż, za podpisanie owego pakietu Tusk otrzymał wymierną nagrodę – klepniecie po plecach wykonane przez prezydenta Sarkozy,ego, a to było dla niego najważniejsze.
http://3obieg.pl/czy-to-tchorzostwo-czy-tylko-lenistwo


Rada Kapitanów Żeglugi Śródlądowej jest elitarnym stowarzyszeniem zrzeszającym wyłącznie doświadczonych i legitymujących się patentem kapitana ludzi związanych z żeglugą i spedycją śródlądową, szkolnictwem żeglugowym, administracją oraz gospodarką wodną. Rada nie jest odpowiednikiem związku zawodowego lecz ciałem opiniującym i doradczym w sprawach istotnych dla interesów branży.
Stowarzyszenie "Rada Kapitanów" przyjęła sobie za główny cel przywrócenie właściwego stanu naszym drogom wodnym chroniąc je od całkowitej degradacji. Rada będzie wspierać i propagować wszelkie ogólnokrajowe i lokalne działania mające na celu odrodzenie transportu wodnego - niegdyś dobrze w Polsce rozwiniętego, a upadającego dziś poprzez wieloletnie zaniedbania.
Poprzez porównanie rozwiązań i dokonań poczynionych na przestrzeni dziejów w innych krajach podjęliśmy próbę zmiany tego stanu rzeczy. Jako stowarzyszenie rejestrowane (z osobowością prawną) chcemy mieć możliwość wpływania na decyzje podejmowane zarówno w społecznościach lokalnych jak i na wszystkich szczeblach administracji państwowej a dotyczące stanu oraz wykorzystania polskich dróg wodnych.
http://www.radakapitanow.pl/viewpage.php?page_id=1

Koniec polskiego parlamentaryzmu -bezczelne zakończenie prac komisji
Czy w parlamencie jest miejsce na rozmowy?
Okazuje się, że w ważnych sprawach nie ma miejsca na niewygodne pytania.
Powyższy film przedstawia skandaliczny przebieg Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa
z dn. 25 września 2014 oraz oświadczenie posła prof. Mariusza Oriona Jędryska.
http://www.eprudnik.pl/koniec-polskiego-parlamentaryzmu-bezczelne-zakonczenie-prac-komisji/

Co łączy nowego genseka NATO i szefową unijnej dyplomacji z Władimirem Putinem? Młodzieńcza fascynacja najbardziej postępowym z  ustrojów i miłość do ojczyzny światowego proletariatu.
 
Zarówno elity światowe jaki i nadwiślańskie bardzo nie lubią zaglądania w ich życiorysy. Grupa takich osób „bez życiorysów” jest całkiem spora. Dotyczy to także polityków piastujących najwyższe stanowiska. Przykłady? Na pierwszy ogień weźmy CV obecnego sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga. Jego młodzieńcze poglądy przeniknięte były duchem pacyfizmu i marksizmu oraz żarliwego antyamerykanizmu
  http://www.pch24.pl/dwojka-ze-sternikiem,31379,i.html#ixzz3GXKw55FW

Pozostawiając jednak na boku manewry polityczne, a także możliwe nieprawidłowości w systemie komputerowym (słynne „ruskie serwery”), skoncentrujmy się na poziomie samych komisji wyborczych. Informacji wskazujących jednoznacznie na fałszerstwa jest tu wiele.
Oto np. w wyborach samorządowych do sejmików wojewódzkich w 2010 r. łącznie padło ponad 1,7 mln głosów nieważnych. To aż 12% ogólnej liczby głosów! W 2002 r. było ich jeszcze więcej – niemal 15%, zatem głos co szóstego wyborcy był nieważny.
Jednak zdumiewa nie tylko ta wielkość. Prof. Przemysław Śleszyński zbadał rozkład głosów nieważnych i wykrył, że nie jest on przypadkowy. Szczególnie dużo było głosów unieważnionych z powodu postawienia dodatkowych krzyżyków. A to praktycznie najłatwiejszy sposób dokonania fałszerstwa.
Okazało się, że liczba głosów nieważnych ściśle zależy od województwa. Przoduje w tym mazowieckie, gdzie było ich kilkakrotnie więcej niż w sąsiednich województwach! Jak to możliwe? Co sprawia, że w jednym powiecie głosów nieważnych jest niemal 30%, a w sąsiednim ani jednego?
http://www.eprudnik.pl/w-iii-rp-falszowano-wybory-czy-sfalszuja-je-znowu/

Rządzona przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz Warszawa wydaje z kieszeni podatnika setki tysięcy złotych na wspieranie instytucji propagującej homoseksualizm. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że prezydent wydała na ten cel niemal milion złotych.

http://www.pch24.pl/setki-tysiecy-zlotych-na-promocje-homoseksualizmu,25702,i.html#ixzz3GaOT7Cni

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.