Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 15 arrow Zatrzymajmy szaleństwo unijnych biurokratów. NIE dla pakietu klimatycznego
Thursday 16 July 2020 19:03:57.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Zatrzymajmy szaleństwo unijnych biurokratów. NIE dla pakietu klimatycznego Drukuj Email
Wpisał: Protestujemy   
23.10.2014.

Zatrzymajmy szaleństwo unijnych biurokratów
NIE dla pakietu klimatycznego

[To rabunek słabszego, nie tylko szaleństwo. MD]

Komisja Europejska wystąpiła z absurdalnym projektem przyjęcia przez wszystkie kraje UE nowej „Polityki Klimatycznej”, nakazującej redukcję emisji dwutlenku węgla i zwiększenie w gospodarce udziału „odnawialnych źródeł energii”.

Jeśli rząd polski przyjmie te propozycje, wówczas zapłacimy za ich realizację my wszyscy...

...jak wskazują liczne ekspertyzy, ograniczenie do 2030 roku emisji CO2 o 40% może doprowadzić do dwukrotnego lub nawet trzykrotnego wzrostu cen energii! Rewolucyjne szaleństwo brukselskich eurokratów może doprowadzić do biedy wielu milionów Polaków, którzy już teraz często mają problemy z opłacaniem drogiego prądu, gazu i innych źródeł energii. Natomiast bazującej na węglu polskiej gospodarce grozi przez to osłabienie lub załamanie wzrostu.

Protestujemy!

Do Prezesa Rady Ministrów wysyłamy list, w którym domagamy się odrzucenia przez polski rząd projektu nowego „pakietu klimatycznego”. Podpisanie zamieszczonego w serwisie Protestuj.pl apelu powoduje, iż jego treść zostaje wysłana do kancelarii premier Ewy Kopacz, natomiast kopia listu trafia do wiadomości Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Politycy nie słuchają pojedynczych osób. Tylko liczne, zorganizowane grupy mogą mieć wpływ na ich decyzję. Duża liczba podpisanych protestów oznacza dużą grupę wyborców. Dlatego chcemy do polskiej premier wysłać przynajmniej 30 000 petycji. Tylko chwila dzieli Cię od tego, by wśród nich znalazła się też Twoja.

Sprawa jest pilna! Już dziś rozpoczyna się kolejny szczyt szefów rządów i państw w Brukseli. Nasz liczny sprzeciw może wpłynąć na polskie stanowisko podczas obrad.

Dołącz do akcji! Zaapeluj do premier Ewy Kopacz o polskie weto i odrzucenie szkodliwego pakietu klimatycznego.

Kliknij i wejdź na protestuj.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.