Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - cztery i pół roku kłamstwa arrow Smoleńsk pamiętamy! i Hańba!  usłyszała Kopacz w Pasłęku w sali weselno-pogrzebowej
Thursday 01 October 2020 17:48:21.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Smoleńsk pamiętamy! i Hańba!  usłyszała Kopacz w Pasłęku w sali weselno-pogrzebowej Drukuj Email
Wpisał: Kopacz   
28.10.2014.

„Smoleńsk pamiętamy!” i „Hańba!” – usłyszała Kopacz w Pasłęku w sali weselno-pogrzebowej

 

 

Przypomniała Kopaczowej o Smoleńsku, wyprowadził ją BOR

 

27.10.2014 niezalezna

 

 

„Smoleńsk pamiętamy!” i „Hańba!” – usłyszała Ewa Kopacz w trakcie spotkania z mieszkańcami Pasłęka. Małgorzata Przytulska-Królak, która te słowa w stronę premier wykrzyczała, została poproszona przez funkcjonariuszy BOR o opuszczenie sali weselno-pogrzebowej, gdzie spotkanie się odbywało.
 
W poniedziałek Ewa Kopacz odwiedziła Pasłęk w woj. warmińsko-mazurskim. Podczas spotkania jedna z mieszkanek miasta postanowiła przypomnieć jej o Smoleńsku.
 
Czułam się w obowiązku przypomnieć pani Kopacz, że kłamała oraz że sprawa wyjaśniania katastrofy smoleńskiej nie jest zakończona i nie została należycie zbadana – wyjaśniała w rozmowie z portalem niezalezna.pl Małgorzata Przytulska-Królak.
 
Pani premier zaczęła witać kobiety w rzędzie, w którym ja stałam. Kiedy podała mi rękę, powiedziałam, że o Smoleńsku będziemy pamiętać, że pani Kopacz kłamała o Smoleńsku i że to jest hańba. Pani Kopacz stwierdziła, że może kiedyś opisze, co się działo w Smoleńsku, a ja ją wtedy poprosiłam, żeby opisała prawdę, bo dotychczas kłamała. Premier odpowiedziała – „tak jest”, na tym się nasza rozmowa skończyła – opowiadała kobieta.  
 
Dodaje, że później jeszcze kilkakrotnie krzyknęła „hańba” i „Smoleńsk pamiętamy”. – Zrobiłam to, bo chciałam, żeby moje słowa usłyszała nie tylko premier Kopacz, ale też inne osoby, biorące udział w spotkaniu – tłumaczyła.
 
Przytulska-Królak nie miała niestety możliwości wysłuchania, co na wykrzyczane przez nią słowa odpowiedziała Ewa Kopacz, ponieważ do akcji wkroczył BOR.
 
Po tym z sali weselno-pogrzebowej – bo tam odbywało się spotkanie – wyprosili mnie funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. Wcześniej usłyszałam od jednego z miejscowych dziennikarzy, który stał obok mnie, żebym „nie robiła wstydu”. Muszę tu zaznaczyć, że BOR-owcy zachowywali się wyjątkowo grzecznie, poprosili mnie po prostu kilkakrotnie, żebym wyszła – opowiadała mieszkanka Pasłęka.
 
Małgorzata Przytulska-Królak zaznaczała też, że w spotkaniu z Ewą Kopacz brało udział od pięćdziesięciu do stu osób, w tym około 25 uczniów z nauczycielką. – To nie było spotkanie z premier Kopacz, tylko spotkanie z Kopacz szefową PO – podkreślała mieszkanka Pasłęka w rozmowie z niezalezna.pl.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.