Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Czy można wymienić Polańskiego na gaz łupkowy, lub chociaż na Edwarda Mazura? wyszperane 5/11/14
Monday 20 January 2020 07:08:19.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Czy można wymienić Polańskiego na gaz łupkowy, lub chociaż na Edwarda Mazura? wyszperane 5/11/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
06.11.2014.

Czy można wymienić Polańskiego na gaz łupkowy, lub chociaż na Edwarda Mazura? wyszperane   5/11/14

 

Rząd chce wprowadzić „zaświadczenia o stanie cywilnym”, które umożliwią Polakom zawieranie za granicą „małżeństw” jednopłciowych lub poligamicznych

 

Jacek Bezeg


Czy jednak samo roztrząsanie i kwestionowanie fundamentalnych dla Kościoła zagadnień nie może otwierać drzwi dla poważnych nadużyć i podobnych prób rewidowania doktryny w przyszłości?

– W rzeczy samej, przykazanie Boże, w tym przypadku szóste przykazanie absolutnej nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa czy przez Boga ustanowiona zasada niedopuszczania do Komunii Świętej ludzi w stanie grzechu ciężkiego, jak o tym naucza święty Paweł w swym natchnionym przez Ducha Świętego ostrzeżeniu zawartym w 1 Liście do Koryntian 11, 27–30, nie mogą być poddawane dyskusji, podobnie jak nie można poddawać dyskusji, na przykład, boskości Chrystusa.
Osoba związana nierozerwalnym węzłem sakramentalnego małżeństwa, a mimo to trwale żyjąca „na kocią łapę” z inną osobą, zgodnie z prawem Bożym nie może być dopuszczona do Komunii Świętej. Byłoby to publiczne i przez Kościół nikczemnie zalegalizowane zaprzeczenie nierozerwalności chrześcijańskiego małżeństwa, a tym samym unieważnienie szóstego przykazania Bożego: Nie cudzołóż.
 http://www.pch24.pl/na-przekor-faryzeuszom,31935,i.html#ixzz3IE8T3yKl
http://www.pch24.pl/czy-rzym-wciaz-lezy-nad-tybrem-,31939,i.html

Satanizm coraz powszechniej dziś uobecniający się w popkulturze Zachodu nie wziął się znikąd, nie spadł na świat niczym grom z jasnego nieba, na zasadzie deus ex machina. Przeciwnie – obserwowana od kilku lat wzmożona erupcja treści satanistycznych to owoc długiego procesu swoistej diabelskiej inkulturacji, czyli stopniowego a konsekwentnego nasączania zachodniej kultury piekielną doktryną, praktyką i liturgią. Jeżeli obecnie szokują nas artyści, którzy ucharakteryzowani na rozkładające się zwłoki piją na scenie krew, to nie zapominajmy, że przez pół wieku pieczołowicie drogę im przygotowywał i ścieżki niestrudzenie prostował Legion poprzedników, których piosenki nucimy dziś do snu dzieciom.
http://www.pch24.pl/diabel-z-gitara,31902,i.html#ixzz3IE96c5Pb

Krucjata różańcowa  --  Msza św., marsz pod sejm i otoczenie sejmu Różańcem. 11 listopada
Szczęść Boże!
Serdecznie prosimy o rozsyłanie do znajomych poniższej informacji oraz o zapraszanie Rodaków na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny na godzinę 10-tą do kościoła św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży w Warszawie oraz na marsz pod sejm, jaki będzie zorganizowany zaraz po Mszy Świętej byśmy wspólnie mogli otoczyć sejm Różańcem Świętym.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14162&Itemid=46

Lewaccy lobbyści i manipulatorzy nie ustają w podkopywaniu rodziny jako podstawowej komórki społecznej. Poniżej dwa najświeższe przykłady.
Jak informuje portal PCh24.pl – Rząd chce wprowadzić „zaświadczenia o stanie cywilnym”, które umożliwią Polakom zawieranie za granicą „małżeństw” jednopłciowych lub poligamicznych, chociaż ten drugi cel jest przemilczany.
Rządowa propozycja stanowi instytucjonalizację mechanizmu obejścia przepisów konstytucji oraz prowadzi do destabilizacji systemu polskiej procedury administracyjnej. Obecnie do zawarcia małżeństwa poza granicami kraju niezbędne jest zaświadczenie o braku przeszkód wyłączających zawarcie małżeństwa. Nie może być ono wystawione, jeśli przyszły współmałżonek jest tej samej płci lub gdy pozostaje już w związku małżeńskim. Jednak w części krajów (w tym, w dopuszczających wielożeństwo i małżeństwa jednopłciowe), do zawarcia małżeństwa nie jest potrzebne zaświadczenie o braku przeszkód, ale wystarczy przedstawienie urzędowego zaświadczenia o stanie wolnym. Warunek ten spełnia projektowane zaświadczenie o stanie cywilnym.
http://www.eprudnik.pl/narastajacy-atak-na-rodzine/
http://www.eprudnik.pl/ksiadz-woloszczuk-sedzia-trybunalu-arcybiskupiego-w-strasburgu-miazdzy-homo-lobby/


Czy można wymienić Polańskiego na gaz łupkowy, lub chociaż Edwarda Mazura?
Przegląd tygodnia
prowadził Łukasz Warzecha, a towarzyszyli mu Maciej Pawlicki i Mariusz Staniszewski. Dyskutowano o ekstradycji Romana Polańskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich i braku Muzeum Historii Polski, ale też o toczącej się kampanii samorządowej i znikającym w spocie krzyżu z Giewontu.
http://vod.gazetapolska.pl/8467-przeglad-tygodnia-w-klubie-ronina-dlaczego-nie-powstalo-muzeum-historii-polski
http://www.youtube.com/watch?v=Iq6NpxMizUY

Robią nas w konia: KŁAMSTWA o niemożliwości obniżenia podatków
http://www.youtube.com/watch?v=mDox6DTV0i0

Pytam po raz kolejny: Dworak, szefie KRRiT, pytałem Cię trzy razy na piśmie, czy byłeś kapusiem. Zawsze mi odpowiadasz rękami swoich pracowników, że złożyłeś odpowiednie oświadczenie lustracyjne. Ale ja nie o to pytam, pytam czy byłeś kapusiem? – dociekał na antenie Telewizji Republika Wojciech Cejrowski.
http://telewizjarepublika.pl/cejrowski-do-przewodniczacego-krritv-panie-dworak-czy-byl-pan-kapusiem,13456.html

Jeśli masowo nie włączymy się w pracę nad uczciwością wyborów Polsce, to będą one w dalszym ciągu fałszowane.

[  ...  ]
 Najpopularniejsza metoda fałszowania to "unieważnianie" głosów. Między innymi. za pomocą dostawienia drugiego krzyżyka - głosy na niechcianą partię po prostu przerabia się na nieważne. W ostatnich wyborach do parlamentu europejskiego rządząca partia wygrała 17 tysiącami głosów przewagi. Nieważnych głosów było… 228 tysięcy, czyli kilkanaście razy więcej. Co ciekawe wyniki wyborów z 60% lokali wyborczych znane już nad ranem po nocy wyborczej dawały PiS-owi 7% przewagę.
Znamienne, że głosy z ostatnich 10% lokali wyborczych były liczone przez komisję ekstremalnie długo, bez żadnego merytorycznego uzasadnienia, przez cały kolejny dzień. Efekt: niewiarygodna ilość nieważnych głosów i… zwycięstwo jedynie słusznej partii Platformy Obywatelskiej.
    Ciekawe, że niemal sąsiadujące ze sobą lokale wyborcze dostarczały szokująco odmienne dane: w jednym oddano ok. 1,5% głosów nieważnych, w drugim nieważnych głosów było ok 10%.
    Charakterystyczne, że największa ilość nieważnych głosów idzie często w parze z wyróżniająco zaniżonym wobec normy wynikiem PiS-u,
partii wobec której główne media od lat prowadzą negatywną kampanię. Porównywalnie duża ilość nieważnych głosów raczej rzadko się zdarza w tych lokalach, w których zwycięża PiS. Czyżby głosująca "większość" zwolenników Platformy ciągnęła za sobą ogon analfabetów w pakiecie, którzy oddają głosy nieważne?
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14172&Itemid=100

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.