Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Drogi wyjścia arrow Statystyki Krucjaty
Wednesday 16 October 2019 11:18:10.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Statystyki Krucjaty Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.10.2009.

Statystyki Krucjaty

            Dotychczasowe statystyki Krucjaty o poświęcenie Rosji MBFatimskiej przez papieża Benedykta (poświęcenia bez niedomówień, w pełni!) oraz modły o katolicką odwagę dla polskich biskupów

 maj: 113 Różańców; czerwiec: 126 R; lipiec: 140 R; sierpień: 295 R; wrzesień: 825 R.; październik: 1355, ponad listopad: 1340 (nie wszyscy chcą mówić o wynikach)

            W terminie „katolicka odwaga” mieści się prośba (do Pośredniczki wszystkich Łask, nie do biskupów!) o ogłoszenie przez choć paru biskupów ogólnopolskiej Krucjaty o to samo. W mediach katolickich.

Argumenty i doprecyzowania podałem w artykule „Stan świata - oraz: gdzie są nadzieje dla Polski” (http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1241&Itemid=46

A potem także w: ”Wsje swiatyje pomogitie!”

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1298&Itemid=46

            O obecnym (jeszcze ciągle trwającym?!?) stanie odwagi naszych pasterzy świadczy historia z początku września: Ksiądz J. przekazał powyższe artykuły swemu od dziesięcioleci serdecznemu koledze, biskupowi P. Ekscelencja najpierw się ucieszył, obiecał odmawianie Różańca w tej intencji, a potem, po „konsultacjach” z konfratrami, wycofał się: „boję się, boję się, zrozum, boję się...” powtarzał. Ponieważ mój (z kolei) przyjaciel jest krewkiej natury, huknął: „Czego się boisz?! Sądu Bożego się bój, niedługo zapytają Cię, coś zdziałał dla swej trzódki! A Ty boisz się konfratrów - zboczeńców i agentów?!?”

            Pewnie te niecałe półtora tysiąca Różańców (na razie!) - próśb o Katolicką Odwagę to o wiele za mało...

            Prosimy gorąco wszystkich już uczestniczących w tej Krucjacie, o namawianie do niej innych czcicieli Maryi. Prosimy szczególnie Księży, opiekunów Kół Różańcowych, o podanie tych Intencji swym wiernym. Każde przekonane Koło może wymodlić, dodać ok. 450 Różańców miesięcznie. Prosimy uczestników, by rozważyli możliwość tego, by pół czasu (czy wysiłku) poświęcić na modły, a pół na agitację wśród znajomych, szczególnie księży. Również od nas zależy, kiedy (i czy??) ?aska Boska da nam Polaryzację Biskupów.

Przecież to mniejsza prośba, niż ta wyrażona w Liście do Ojca świętego sprzed dwóch lat (patrz  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=46 ) o oczyszczenie Episkopatu z osób niegodnych. Ale obecna prośba jest skierowana znacznie wyżej.

            Nie śpijmy. Wahający się (chyba nie : letni??) katolicy: pomóżcie!

Zmieniony ( 09.12.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.