Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Na kandydackim szlaku
Friday 18 October 2019 22:58:31.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Na kandydackim szlaku Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
12.11.2014.

Na kandydackim szlaku

TAK dla Odry – TAK dla POLSKI

http://jacekbezeg.pl/2014/11/11/na-kandydackim-szlaku

Jacek Bezeg

 Kandydatką” jaką kiedyś znałem, niestety tylko ze słyszenia, był rejs na legendarnym Darze Pomorza w czasie którego chłopcy zainteresowani studiami w Wyższej Szkole Morskiej, po zaliczeniu egzaminów teoretycznych mogli się przekonać, czy rzeczywiście życie marynarza to jest to, czego chcieliby na całe życie. Już same opowieści o tym rejsie niejednego skłoniły do zmiany planów. Podobnie może być z kandydowaniem na stanowiska i funkcje w „organach samorządowych”.

Jak się dowiedziałem, skoro kandyduję do Sejmiku Wojewódzkiego z okręgu numer 1, to mogą na mnie oddać głos mieszkańcy miasta Opola oraz powiatu opolskiego. Postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i odwiedzić wszystkie gminy tego powiatu rozklejając plakaty, rozdając ulotki i w razie potrzeby/możliwości rozmawiając z potencjalnymi wyborcami. Powinno się to udać w ciągu dwóch tygodni.

Jeśli chodzi o plakaty w samym Opolu, to bardzo „podoba” mi się inicjatywa urzędu miasta, by na prawie każdej najcieńszej nawet latarni nakleić karteczkę z zakazem plakatowania oraz informacją z jakich to paragrafów ścigani będą łamiący ten zakaz. Miasto nasze zyskało w ten sposób wiele niepowtarzalnego uroku.

Każdy kto usiłował przykleić gdziekolwiek jakiekolwiek zawiadomienie, począwszy od poszukiwania zaginionego pieska, poprzez klepsydrę, aż do zawiadomienia o spotkaniu Wszechnicy Solidarności, zna ten ból.
NIE WOLNO!!! – TRZEBA ZAPŁACIĆ!!! Tylko ile?

Raz nawet zdecydowaliśmy się zapłacić. Zdumienie! Druk pięknych plakatów kosztował znacznie mniej niż prawo do ich wyeksponowania na legalnych słupach ogłoszeniowych. W dodatku musieliśmy przykleić je sami, bo firma robi to tylko raz w tygodniu, a termin był krótki.

Skutkiem takiego Układu (nie wiem kogo z kim, ale inne słowo mi na myśl nie przychodzi) jest to, że w wielu punktach naszego miasta wiszą rozmaite rzeczy przyklejone przez tych, których po prostu nie stać, a muszą.

Kiedy ostatnio poruszyłem ten temat w rozmowie z urzędnikiem ratusza proponując ustawienie przez miasto darmowych słupów, by dać odetchnąć zarówno tym, którzy „muszą, a ich nie stać”, jak i tym, którzy patrzeć już na ten wszechogarniający śmietnik nie mogą, usłyszałem, że miasta nie stać na taką inwestycję.

To przykre, że żyjemy w tak biednym mieście. Ale wydaje mi się panie Grzegorzu, że druk i rozklejenie tych informacji o zakazie i karach, kosztowały niewiele mniej niż kosztowałoby postawienie darmowych słupów ogłoszeniowych. A w dodatku byłoby to rzeczywiste rozwiązanie problemu, a nie pozorne.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.