Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Perspektywa schyłku zamożności UE, spowolnienia rozwoju gospodarczego... Wyszperane 12/11/14
Wednesday 23 October 2019 12:59:08.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Perspektywa schyłku zamożności UE, spowolnienia rozwoju gospodarczego... Wyszperane 12/11/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
13.11.2014.

Perspektywa schyłku zamożności UE, spowolnienia rozwoju gospodarczego...  Wyszperane   12/11/14

 

Jacek Bezeg

 

Truizmem jest mówienie, że świętość rodzin, narodów i całego świata w pierwszym rzędzie zależy od kobiet. Tak jest naprawdę. To one wychowują nowe pokolenia kobiet i mężczyzn. To ich kolana są najważniejszym na świecie uniwersytetem. To przede wszystkim matki mogą wskazać właściwy kierunek życia dla swoich dzieci. To one mogą wzbudzić najszczytniejsze powołania i rozwinąć najwspanialsze talenty. Z drugiej strony to także kobiety mogą wywierać jak najgorszy wpływ na swoje dzieci i na otaczający je świat. Mogą karmić siebie i innych toksycznymi iluzjami. Mogą siać niezwykle skutecznie cywilizację śmierci. Mogą przyczyniać się do powszechnego deptania przykazań Bożych i rozpowszechniania anarchii moralnej. Słuszne są zatem słowa zawarte w świętej żydowskiej księdze, w Talmudzie, gdzie napisano, że wtedy, gdy moralnie upada mężczyzna, upada on sam, lecz gdy upada moralnie kobieta, wówczas wraz z nią upada moralnie całe społeczeństwo.
Największy wkład w rozwój kultury przypisywany jest zazwyczaj mężczyznom. To ich nazwiska wymienia się jakom twórców nauki, filozofii, muzyki, architektury, techniki, literatury itd. Tymczasem dobre wychowanie dziecka, czy bycie kapłanką ogniska domowego, wokół którego koncentruje się pełna wzajemnej miłości rodzina, wymaga dużo większego geniuszu niż zbudowanie komputera, wieżowca czy stworzenie nowej formy sztuki. Dojrzała, mądra kobieta jest natchnieniem i skarbem dla mężczyzny, jest błogosławieństwem dla ludzkości. Nie bez powodu w Księdze Mądrości czytamy: „Niewiastę dzielną i mądrą któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły” (Prz 31,10).
http://marucha.wordpress.com/2014/11/09/kobieta-w-poszukiwaniu-swietosci/

KRÓTKIE EGZORCYZMY PRZY NAGŁYCH SPIĘCIACH
Z BLISKĄ OSOBĄ W MAŁŻEŃSTWIE LUB RODZINIE.
http://www.eprudnik.pl/krotkie-egzorcyzmy-przy-naglych-spieciach-z-bliska-osoba-w-malzenstwie-lub-rodzinie/

Poprzednia strategia, sprzed kilku lat, opierała się na milczącym założeniu, że niepodległości Polski i w ogóle – polskich interesów państwowych, do ostatniej kropli krwi będzie broniła Bundeswehra. Kiedy jednak ministrem obrony RFN została pani Urszula von den Leyen i oświadczyła, że Bundeswehra nie ma broni, trzeba było na gwałt opracować jakąś nową strategię
, bo jużci – państwo bez strategii obronnej, to jak Cygan bez drumli.
Rada w radę tedy Rada Bezpieczeństwa Narodowego uradziła, że trzeba bronić granic Polski – przede wszystkim przy pomocy historycznych grup rekonstrukcyjnych. Myślę, że w obliczu rosyjskiego zagrożenia najlepiej spiszą się grupy rekonstrukcyjne husarii, stanowiącej ongiś trzon polskich wojsk, które pod wodzą hetmana Stefana Żółkiewskiego rozgromiły wojska rosyjskie pod Kłuszynem, a potem zająwszy Moskwę, wzięły do niewoli cara Wasyla Szujskiego, który następnie bił czołem królowi Zygmuntowi III na Zamku Królewskim w Warszawie. Nawiasem mówiąc, dlatego właśnie Zamek tak długo nie był odbudowywany, a Rosjanie ustanowili święto swojego wojska właśnie w dniu przejęcia Kremla po wyparciu stamtąd wojsk polskich.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3252

Zaskakujące, jak wiele jest przykładów niszczenia pamięci niepodległościowej przez obecne władze Polski. Rządzący zamknęli Muzeum Zbrodni Komunizmu, zamknęli Izbę Pamięci Księdza Prałata Peszkowskiego, usunęli i zmienili lokalizację pomników pamięci ofiar Sowietów, takich jak warszawski Pomnik Katyński, gdański pomnik pokazujący, jak żołnierz Armii Czerwonej gwałci kobietę.
Umniejszono też Piłsudskiemu i Wojsku Polskiemu. Dziwnie bez echa przeszedł fakt, że Stadion Wojska Polskiego im. Józefa Piłsudskiego nie nosi już tej nazwy. Po wybudowaniu nowego stadionu (już po zakupie Legii przez TVN) Legia podpisała umowę sponsorską, w wyniku której do celów marketingowych używa się nazwy Pepsi Arena. Na stadionie wisi wielkie logo napoju gazowanego, a Piłsudskiemu jest poświęcona mała tablica. Tak to się robi, proszę Państwa! Legia, która powstała jako klub żołnierzy Legionów Polskich, pierwszy mecz na Stadionie Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrała w 1930 roku. Przypomnę, że stadion wciąż należy do miasta i jest jedynie dzierżawiony, dlatego odpowiedzialność za zmianę tej nazwy spoczywa na administracji PO w Warszawie.
http://wirtualnapolonia.com/2014/11/12/po-swiecie-niepodleglosci/

Szermowanie bowiem na lewo i na prawo określeniami typu nacjonaliści, antysemici czy faszyści wobec własnego narodu to nie tylko i intelektualna, ale i moralna katastrofa kogoś u kogo ideologiczne zacietrzewienie bierze górę nad stosunkiem do własnego narodu  Ja rozumiem, że teraz jest w Europie taka moda,  że im z większą pogardą i wyższością ktoś się wypowie o własnym narodzie to tym większy aplauz może go spotykać w tzw. Europie. W wywiadzie ze Spieglem Pankowski pokazuje że świetnie rozumie jakie są wobec niego oczekiwania,  więc nie ma problemu z przekraczaniem granic i intelektualnych i moralnych 
Twierdzi np. że hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" to hasło rasistowskie, bo wyklucza mniejszości wrogie narodowi. I tu się chyba Pankowski zdemaskował. On jest po prostu mniejszością wrogą narodowi polskiemu a sądząc z wywiadu, raczej przyjazną narodowi niemieckiemu. I pewnie tu jest pies pogrzebany. Pytanie czy ten Pankowski to tylko klasyczny "pożyteczny idiota", czy ktoś z ambicjami do większych zadań?
http://www.rp.pl/artykul/389953,1156349--Spiegel--o-obchodach-Swieta-Narodowego---To-hanba-.html?p=1

Polska będzie albo wielka i zatriumfuje, albo skundlona i powoli zwiędnie. Nie ma innej opcji. Schowanie się pod „opiekę” Unii Europejskiej oznacza w rzeczywistości na krótką metę demobilizację polskości, a na długą jej demontaż. Unia nie będzie Polski – w znaczeniu tradycyjnym – bronić przed zewnętrznymi wrogami, ponieważ nie identyfikuje się z Polską jako państwem samodzielnym i jego interesami. UE może się interesować obszarem polskim z różnych względów, ale to nie to samo”.
W obecnym układzie geopolitycznym miejsca na Polskę jako odrębnego i suwerennego gracza po prostu nie ma. W innym układzie, to inna sprawa. Ale trzeba wznieść się poza UE i wyobrazić inne możliwości. Ale aby cokolwiek takiego sobie wyobrazić, musi nastąpić kontrrewolucja w nas samych, której wynikiem będzie odnowa duchowa i zmiana paradygmatu.
http://niezlomni.com/?p=1320

Burdy są konieczne, żeby uzasadnić istnienie tabunów policji, armatki wodne niszczące odzież kolorowym barwnikiem. Pozwolą przyznać funkcjonariuszom premie „niepodległościowe”.
– no i ynteres sze krenczy, a przy okazji cały smród daje się przypiąć do Narodowców, do Polaków patriotów, tych oszołomów, którzy przecież wywołują wszystkie burdy, chociaż nie wywołują.
Gdyby było inaczej wówczas KAŻDY MARSZ W STOLICY, czy to pedałów i lesbijek, czy to genderów, czy marsz żywych, albo marsz prezydenta, marsz pierwszomajowego lewactwa, czy kryształowy albo parada Schumana, KAŻDY TAKI MARSZ miałby taką sam przebieg, z „kibolami”, tabunami policji, armatkami wodnymi, obstawą pedalskiej tęczy.
Bo przecież każda tego typu impreza może być okazją dla młodych zadymiarzy do zabawy z policją. A NIE JEST!!!! I to jest prawdziwy cud,

http://dakowy.e-kei.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14228&Itemid=100

Co ciekawe, unijna polityka klimatyczna, choć szczególnie niszcząca dla uboższych krajów, jest szkodliwa dla całej UE. Jak czytamy we wspomnianej analizie, jeśli zielona linia będzie kontynuowana i Unia przyjmie „ambitne” cele ograniczenia emisji CO2 o 80-95 proc. do 2050 r. to dojdzie do spowolnienia wzrostu PKB na terenie całej Wspólnoty. Koszty zaspokojenia potrzeb energetycznych wzrosną o ponad 40 proc. a ceny energii o ponad połowę. Jak piszą autorzy analizy, „opracowana przez KE strategia rozwoju energetycznego do roku 2050 przedstawia perspektywę schyłku zamożności UE, spowolnienia rozwoju gospodarczego, silnego ograniczenia dostępności energii i rosnącej presji ekonomicznej na gospodarstwa domowe z powodów energetycznych”.
Jak nietrudno sobie wyobrazić, tego typu polityka oznacza konkurencyjną porażkę w rywalizacji z takimi mocarstwami jak choćby Chiny, gdzie polityki klimatycznej w zasadzie nie ma. Unia Europejska, która według strategii lizbońskiej miała dogonić do 2020 r. Stany Zjednoczone, na własne życzenie zarzyna swój i tak już niski wzrost gospodarczy – jakby zapominając o niedawnym kryzysie finansowym. Brutalna prawda jest taka, że rozwiązania klimatyczne, jeśli nie dokonają się na poziomie światowym, zawsze będą skutkować konkurencyjną przewagą państw, które zanieczyszczeniami się nie przejmują.
http://www.pch24.pl/klimatyczna-porazka-polski-i-europy,31901,i.html


Wygląda na to, że dla władz miasta 6-kolorowa konstrukcja, zwana tęczą stała się Dobrem Narodowym
i to właśnie na placu Zbawiciela rzucono tłumy funkcjonariuszy policji, do ochrony symbolu lobby homoseksualnego. Jak można zobaczyć na zdjęciach (wykonanych przed godz. 12) funkcjonariusze są cały czas zwarci i gotowi do działania.
http://niezalezna.pl/61309-plac-zbawiciela-jak-oblezona-twierdza-tecza-chroniona-przez-setki-funkcjonariuszy

Kościół katolicki postanowił innymi drogami dojść do prawdy i nabył kilka fiolek szczepionki, które wysłaliśmy do czterech niezależnych laboratoriów rządowych i prywatnych, w Kenii, jak i za granicą.
Pragniemy poinformować, tutaj, że wszystkie testy wykazały, że szczepionka stosowana w Kenii w marcu i październiku 2014 rzeczywiście zawierała hormon Beta HCG.
W dniu 13 października 2014 r Kościół katolicki dał kopie wyników do Ministra Zdrowia i Dyrektora Usług Medycznych.
Na podstawie powyższej sytuacji My, biskupi katoliccy w Kenii, chcemy was wierni poinformować :
1. Że jesteśmy w szoku co do poziomu nieuczciwości i niedbałości o swoich obywateli przez Rząd w tak poważnej sprawie, jak zdrowie obywateli.
2. Że raport przedstawiony Sejmowej Komisji Zdrowia z 4 listopada 2014 przez Ministerstwo Zdrowia, który twierdzi, że rząd testował szczepionki i badania wykazały, że szczepionka nie zawiera hormonu Beta-HCG, jest fałszywy i jest celową próbą zniekształcającą prawdę i wprowadza w błąd 42 miliony Kenijczyków.
http://dakowy.e-kei.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14229&Itemid=53


10 powodów, dla których Dolnoślązacy nie powinni głosować na Platformę Obywatelską

http://wdolnymslasku.pl/wydarzenia/1398-prawo-i-sprawiedliwosc-przedstawia-10-powodow-dla-ktorych-dolnoslazacy-nie-powinni-glosowac-na-platforme-obywatelska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.