Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Policjant: - proszę pana, to już nie jest Polska, to jakaś Bolandia... Wyszperane 16/11/14
Monday 14 October 2019 05:08:22.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów.
============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Policjant: - proszę pana, to już nie jest Polska, to jakaś Bolandia... Wyszperane 16/11/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
17.11.2014.

Policjant: - proszę pana, to już nie jest Polska, to jakaś Bolandia... Wyszperane   16/11/14

 

Jacek Bezeg

za:   http://jacekbezeg.pl/2014/11/16/wyszperane-161114/

Jak donosi Gość Niedzielny, Kościół w Brazylii prowadzi rozmowy z Kongregacją ds. Duchowieństwa w sprawie dopuszczenia ad experimentum  do święceń kapłańskich w diecezjach Amazonii tzw. viri probati – starszych wiekiem żonatych mężczyzn o wypróbowanej wierze.
Kościół posoborowy chce zalegalizować masową bigamię. Kapłan podczas święceń poślubia swoją Oblubienicę. Poślubia Kościół. Od tego dnia jest jednym ciałem z Kościołem. Żyje dla Kościoła, cierpi dla Kościoła, umiera dla Kościoła i daje się bez szemrania posłać tam, gdzie pośle go Kościół.
http://www.bibula.com/?p=77429

 "Zmartwychwstały Pan polecił Swoim apostołom, a przez nich również Swoim późniejszym uczniom, aby zanieść Jego słowa aż po krańce ziemi i nauczać wszystkie narody" – napisał papież.
"Czy Jego słowa obowiązują nadal? Wielu wewnątrz i na zewnątrz Kościoła zadaje sobie pytanie: „Czy nasza misja może jeszcze coś zdziałać dzisiaj??? Czy nie byłoby bardziej odpowiednim, aby spotkać się w dialogu międzyreligijnymi i razem służyć  światowemu  pokojowi?" Odpowiedzią na to pytanie jest inne:
"Czy dialog może być substytutem  życia misyjnego?".
Papież kontynuował: "W rzeczywistości, wielu dziś uważa, że religie powinny szanować siebie nawzajem, a w ramach dialogu przerodzić się we wspólną siłę na rzecz pokoju. Zgodnie z tym sposobem myślenia, brane za pewnik jest to, że różne religie są wariantami jednej i tej samej rzeczywistości. Pytanie o Prawdę, to, co pierwotnie zmotywowało chrześcijan bardziej niż kogokolwiek innego, jest tutaj zepchnięte na pobocze. Zakłada się, że analiza autentycznej prawdy o Bogu jest nieosiągalna i że w najlepszym razie można takową reprezentować różnymi, nieokreślonymi symbolami. To wyrzeczenie się prawdy wydaje się realistyczne i użyteczne dla pokoju między religiami świata”.

Wreszcie Benedykt przestrzega: "Jest to jednak zabójcze dla wiary. W rzeczywistości, wiara traci swój wiążący charakter i powagę, wszystko jest zredukowane do symboli wymiennych, zdolnych jedynie do odnoszenia się do niedostępnej tajemnicy boskości z dalekich pozycji".
http://www.myslkonserwatywna.pl/arkadiusz-jakubczyk/nawracac-a-nie-szanowac-emertyowany-papiez-do-studentow-i-wykladowcow/

53. Niektórzy Ojcowie utrzymują, że rozwiedzeni żyjący w nowych związkach mogą owocnie przystąpić do komunii duchowej. Inni Ojcowie pytali, dlaczego takich osób nie można obecnie dopuścić do komunii sakramentalnej. Niniejszym wymaga się zgłębienia tej kwestii tak, aby wyjaśnić specyfikę obu form i ich związku z teologią sakramentu małżeństwa.
[Głosowało 176 ojców, 112 za, 64 przeciw. 2/3 wynoszą 119 głosów - zapis nie przeszedł]
http://www.bibula.com/?p=77263

Czołem Wielkiej Polsce
https://www.youtube.com/watch?v=uE4wAoffL8Q

Prof. Mariusz Orion-Jędrysek  napisał tekst
Nie będzie powrotu żeglugi na Odrze
który jest od adresem http://www.prawy.pl/z-kraju/7494-nie-bedzie-powrotu-zeglugi-na-odrze
ale ponieważ napisane jest tam:

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

...nic więcej na ten temat tu nie napiszę, bo nie jestem pewien czy już za powyższe nie będę ścigany (zacytowałem tytuł czyli część tekstu).
Takie zastrzeżenia portal ten czyni przy wszystkich swoich tekstach zapewne dla poszerzenia powszechnej wiedzy o ważnych tematach.


Kilka wniosków po Marszu Niepodległości
http://www.prawy.pl/z-kraju/7525-kilka-wnioskow-po-marszu-niepodleglosci
Mój komentarz : jak wyżej

Kiedy wczoraj zostałem zatrzymany przez jednego policjanta próbując dotrzeć na plac Trzech Krzyży (…) tak żeśmy pogadali chwilkę, życzyłem temu policjantowi wszystkiego najlepszego, mianowicie żebyśmy obydwaj dożyli takiej władzy w Warszawie, która się nie będzie policją wyręczać w takich podłych sprawach – na co policjant odpowiedział mu - proszę pana, to już nie jest Polska, to jakaś Polandia, a ja stąd wyjadę jak tylko osiągnę wiek emerytalny.
Z jednej strony mamy władze, które walczą z elementem patriotycznym, a z drugiej strony mamy zdemoralizowane służby, które również z tą władzą się nie identyfikują. To jest wielka manifestacja nieistnienia państwa polskiego – zauważył reżyser.
http://wirtualnapolonia.com/2014/11/15/radio-wnet-andrzej-kumor-i-grzegorz-braun/#more-39232
http://wirtualnapolonia.com/2014/11/15/brutalnosci-policji-podczas-marszu-niepodleglosci-2014/


Rosja ma wysłać bombowce dalekiego zasięgu w pobliże granic Stanów Zjednoczonych. Minister obrony tego kraju Siergiej Szojgu poinformował, że będą one patrolować przestrzeń powietrzną nad Morzem Arktycznym, zachodnim Atlantykiem, wschodnim Pacyfikiem, Karaibami i Zatoką Meksykańską. Moskwa nie robiła tego nawet w czasach zimnej wojny.
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/rosjanie-u-bram-usa

Najwięcej koncesji na wydobywanie gazu łupkowego w Polsce posiada spółka zarejestrowana w Irlandii o nazwie San Leon, która może posiadać nawet 50 koncesji, a więc blisko 50% wszystkich wydanych koncesji na wydobywanie gazu łupkowego w Polsce.
Głównym akcjonariuszem spółki San Leon jest węgierski Żyd George Soros, człowiek, który ,,złamał” bank Anglii doprowadzając do dewaluacji funta brytyjskiego, sponsor fundacji Batorego, spekulant walutowy, sponsor razem z niemieckim rządem skrajnie lewackiego instytutu społeczeństwa otwartego. Majątek Sorosa wyceniany jest na około 20 mld USD. Drugim współwłaścicielem spółki Sorosa San Leon jest Kulczyk, który posiada 5% udziałów.
http://mysl-polska.pl/node/261

Od dawien trwa w nauce spór o to, czy istnieje jakaś powszechna moralność, jakiś trzon etyki, wspólny wszystkim czasom i miejscom. Nikt nie będzie przeciwny marzeniu, by wszyscy byli moralnymi, lecz odezwie się zaraz wątpliwość i zakołacze pytaniem: a na jakiż sposób maja być moralnymi ci „wszyscy”?
[  ...  ]
Do samego dna utylitaryzmu dotarł jednak dopiero socjalizm;
pod czerwonym sztandarem zeszła etyka na przygodna towarzyszkę „walki klas”, zależną od „stosunku sił społecznych”, a więc do roli chorągiewki na dachu.
[  ...  ]
Nie utrzymałby się bolszewizm, gdyby nie działacze bezinteresowni na trzeciorzędnych, głodowych stanowiskach.
Niestety, można służyć złu w najlepszej wierze : Dobre intencje głów pomylonych często dotkliwie dają się we znaki życiu publicznemu!
[  ...  ]
W życiu zbiorowym musi być odpowiedzialność spotęgowana, bo inaczej zrzeszenie będzie się staczać do upadku
. Kraj naprawdę cywilizowany poznaje się po tym, że nie ma w nim sprawy, przypadłości, rzeczy, w ogóle nie ma niczego takiego, za co nie byłby ktoś odpowiedzialny. Iluzoryczność zaś odpowiedzialności równa się bezkarności zła.
http://www.myslkonserwatywna.pl/klasyki/feliks-koneczny-harmider-etyk/

 Globalizm, jako najwyższa społeczna forma zła różni się zdecydowanie od swych poprzedników, takich jak komunizm czy nazizm.
Poprzednie formy miały jasno zdefiniowane cele, takie jak „wyzwolenie klasowe” w ideologii komunistycznej, czy dominacja „wyższej” rasy germańskiej w przypadku nazizmu.  Koncentrowały się też bardziej na zagładzie fizycznej niepożądanych grup ludności, a mniej na duchowym unicestwianiu ich człowieczeństwa. Z tego też powodu, przyczyniły się one bardziej do przysporzenia rzesz męczenników aniżeli sług szatana, którymi z reguły stawali się funkcjonariusze owych reżimów. Również propaganda i związane z nią kłamstwo były w mniejszym lub większym stopniu „retuszem” rzeczywistości nakierowanym na wsparcie lansowanej ideologii.
Inaczej ma się sprawa w przypadku globalizmu (NWO). Mgliste deklaracje o szerzeniu „demokracji”, „dobrobytu”, „wolności” i „tolerancji”, w praktyce przynoszą zaprzeczenie tych sztandarowych wartości. Coraz bardziej widać, że prawdziwym, (ale ukrytym) celem jest nieokiełznany chaos nakierowany na ostateczne zniszczenie naszego globu. Przy czym głównym celem jest sfera duchowa człowieka a dopiero drugim jego fizyczna istota. Wszechobecna propaganda medialna nie „retuszuje” rzeczywistości, ale tworzy nową wirtualną, w której zło to dobro, czarne to białe, wojna to pokój, niewola to wolność i tak dalej. Nihilistyczne masy odbiorców tej strawy medialnej są całkowicie wymóżdżone, pozbawione nie tylko zdrowego rozsądku, ale też elementarnego sumienia; a więc wyrażając się lapidarnie-odczłowieczone.
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/613524,iii-rp-w-okresie-apogeum-globalizmu

http://niezaleznemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2014/10/

jestem-wolny.jpg

Doprawdy… niebywałe!
Zakrawa wprost na szaleństwo,
jak bardzo władza się troszczy
o nasze bezpieczeństwo!

Troskliwi policjanci
ostatnio odwiedzali
obywateli, którzy
na Marsz się wybierali.


Widocznie według jakiejś
najnowszej nauki penalnej
patriotyzm jest specjalnością
policji kryminalnej!


W związku z tym mam pytanie:

Czy u naszej policji
Parada Równości
ma takie same względy
jak Marsz Niepodległości?

Czy tak samo Paradą
interesuje się władza?
W domach odwiedza?
Pyta?
Uczestnictwo odradza?


NIE????!!!!

Znowu przejawy
dyskryminowania!

Niech się tym zajmie
natychmiast
pełnomocnik rządu
do spraw
równego traktowania!

http://wirtualnapolonia.com/2014/11/15/fraszki-ulotki-wanda-kapica/#more-39209

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.